Information
Search

Генератор шуму iProTech DNG-2300


Код товара: 337-05
Бренд: iProTech
Модель: DNG-2300
  • Наявність: В наявності


Знижка за передплату! При передплаті Ви економите 1424 грн.
Зверніть увагу! Діє на наступні способи оплати: карта Приват, карта Монобанк або Онлайн переказ. Не діє на оплату по рахунку та оплату при самовивозі.
28480 грн3-канальний генератор акустичного «білого» шуму (2 канали «вібро» + 1 канал «акусто»). Призначений для захисту периметра приміщення від знімання інформації через стетоскопи, контактні мікрофони. Використовується з Вібровипромінювачем TRN-2000. При використанні акустичного випромінювача OMS-2000 може створювати перешкоду для диктофонів і закладок всередині приміщення. Смуга частот 250-5000 Гц. Має канал зворотного зв'язку для налаштування рівня. Сертифікований ДЦВ ТЗІ України.


Системи на базі генератора DNG-2300 - це додатковий рубіж захисту вашої інформації.

DNG-2300 призначений для захисту конфіденційної інформації від витоку через закладні пристрої, які неможливо визначити традиційними пошуковими приладами. І захисту від пристроїв встановлених по периметру захищаємих приміщень або взагалі поза приміщеннями - провідних мікрофонів, контактних мікрофонів, передавачів, що використовують для передачі інформації мережу 220 В і т. н. віконних систем, принцип дії яких заснований на відображенні лазерних/інфрачервоних/мікрохвильових променів.

Наявність всіх складових людської мови гармонік дозволяє ефективно боротися з різноманітними методами очищення мовної інформації. DNG-2300 містить 3 незалежних цифрових канали генератора «білого» шуму. «Білий» тому, що містить всі частотні гармоніки, присутні в спектрі людського голосу.

Пристрої для мають зазвичай більш вузький діапазон частот (від 300 до 3 кГц), тому що обмежені схемотехнически і мають обмежений час роботи від елементів живлення. DNG-2300 працює в діапазоні 250-5000 Гц, що є оптимальним для придушення найбільш поширених типів підслуховуючих пристроїв.


Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре