Information
Search

Генератор шуму iProTech DNG-2300


Код товара: 337-05
Бренд: iProTech
Модель: DNG-2300
 • Наявність: В наявності


39160 грн

Трьохканальний генератор акустичного «білого» шуму (2 канали «вібро» + 1 канал «акусто») iProTech DNG-2300 призначений для захисту периметра приміщення від «знімання» інформації через стетоскопи, контактні мікрофони. Використовується з вібровипромінювачем TRN-2000.

При використанні акустичного випромінювача OMS-2000 може створювати перешкоду для диктофонів і закладок всередині приміщення. Смуга частот: 250–5000 Гц. Має канал зворотнього зв'язку для налаштування рівня. Сертифікований ДЦВ ТЗІ України.

Усім добре відомо, що звук проникає крізь стіни, двері, воду, вікна та інші конструкції, а також через порожнечі, порожнини та вентиляційні шахти. Така властивість цих матеріалів дозволяє ззовні перехоплювати розмови, що відбуваються в приміщеннях, за допомогою високочутливих контактних мікрофонів (електронних стетоскопів), віконних лазерних систем або звичайних мікрофонів.

Настінні контактні мікрофони можуть вловлювати вібрації від сантехніки, конструкцій, стін, вікон, дверей, підлог, стель і багато чого іншого. Пристрій для підслуховування може перебувати в сусідній кімнаті або навіть на відстані декількох поверхів чи кімнат; його можливо прикріпити до стіни, труби або інших конструктивних елементів.

Порожнини, такі як вентиляційні труби, шахти, або інші порожнечі, можуть бути використані для перехоплення звуку з сусіднього приміщення за допомогою звичайних мікрофонів. Віконні лазерні системи здатні «зчитувати» розмови з приміщення, посилаючи видимі або невидимі інфрачервоні промені на скло і витягуючи звукові коливання з відбитих променів.

Специфікація генератора шуму iProTech DNG-2300

 • Живлення: 110-220 В, 50-60 Гц
 • Габарити: 6 x 17,5 x 25,4 см
 • Вага: 2,2 кг

Вихідні канали:

 • 2 для вібровипромінювачів;
 • 1 для акустичного випромінювача.

Максимальна вихідна напруга: 12 В

Вихід вібровипромінювачів:

 • Макс. вихідна потужність: 2 x 10 Вт
 • Амплітудно-частотна характеристика: 180-5600 Гц
 • Мінімальний імпеданс навантаження: 3 Ом

Макс. кількість перетворювачів на канал:

 • 24 (легкі конструкції)
 • 12 (важкі конструкції)

Вихід акустичних випромінювачів:

 • Макс. вихідна потужність: 1 x 8 Вт
 • Амплітудно-частотна характеристика: 180-7000 Гц
 • Мінімальний імпеданс навантаження: 8 Ом
 • Макс. кількість динаміків: 12

Генератор DNG-2300, укомплектований власними вібровипромінювачами (перетворювачами) і акустичними випромінювачами (динаміками), протидіє всім вищезгаданим методам прослуховування, створюючи потужні перешкоди,  які не фільтруються, на структурі будівлі та в її порожнечах.

Характерні особливості генератора шуму iProTech DNG-2300

 1. Потужний захист від витоку для всіх видів віброакустики шляхом передання нефільтрованого шуму на навколишні конструкції і в порожнини.
 2. Пригнічує настінні контактні мікрофони, віконні лазерні системи і провідні мікрофони всередині стін, порожнин і вентиляційних шахт. (вентиляційних труб).
 3. Є ключовою частиною захисної системи, яка також включає в себе підключені до проводів вібровипромінювачі і акустичні випромінювачі.
 4. Генерація білого шуму — вихідні перешкоди рівномірно розподіляються по спектру людського голосу.
 5. Має 3 незалежних вихідних канали: 2 для вібровипромінювачів і 1 для акустичних випромінювачів.
 6. Всі 3 канали можна регулювати окремо за рівнем.
 7. Кожен канал вібровипромінювачів TD2300 може живити до 12 перетворювачів, встановлених на важких або твердих конструкціях (бетон/цемент/цегла), і до 24 перетворювачів на легких конструкціях (скло, труби, гіпсокартон, дерево).
 8. Канал акустичних випромінювачів може живити до 12 динаміків.
 9. Вхід управління режимом «Приглушення» акустичних випромінювачів дозволяє користувачеві тимчасово відключити динаміки.

Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Залишивши корисний відгук ви отримаєте купон