Information
Search

Акустичний випромінювач SP2300


Код товара: 6649-05
Бренд: iProTech
Модель: SP2300
  • Наявність: В наявності


4620 грн
Генератори білого шуму широко використовуються для захисту приміщень від акустичних витоків. Акустичний випромінювач SP2300 є важливим компонентом для таких систем.

Поки датчики посилають утворюваний шум на поверхні та конструкції, зупиняючи розподіл звуку через них, роль динаміка полягає у заповненні порожнеч, порожнин та вентиляційних шахт звуковими перешкодами для запобігання витоку звуку через повітря.

Таке створення звукового шуму в пустотах/порожнинах приміщень підвищує загальний рівень захисту, запобігаючи таким видам прослуховування, як:

  • прослуховування за допомогою настінного стетоскопа, розміщеного за конструкцією, яка прилягає до порожнини в кімнаті (як правило, від підлоги зверху, за підвісною стелею);
  • витік звуку поза цільовою кімнатою через порожнечі/порожнини (наприклад, через вентиляцію шахти або загальні отвори для труб опалювальної системи).

Акустичний випромінювач SP2300 — захист від дротових мікрофонів і приховані пристрої стеження в пустотах або підвісних стелях

Гучномовець SP2300, підключений до генератора білого шуму, створить ефективні перешкоди для всіх вищезазначених видів підслуховування.

DNG-2300 є рекомендованим генератором білого шуму для SP2300, оскільки він має окремий вихід «SPEAKERS» з регульованою гучністю та може одночасно живити до 12 динаміків.


Характеристики техніки захисту інформації
Опір 24 Ом
Потужність 9 Вт (3 х 3 Вт)
Характеристики
Розміри, мм 110x80
Вага, г 360
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Залишивши корисний відгук ви отримаєте купон