Information
Search

Флеш-носій Kingston IronKey D300 USB 3.1 128GB


Код товара: 305-04
Бренд: Kingston
Модель: IKD300S/128GB
  • Наявність: Предзаказ
Доставка: Передзамовлення


10710 грнФлеш-носій IronKey D300 компанії Kingston забезпечує високий рівень безпеки за допомогою спеціальних функцій.

Надійність захисту найважливіших даних зробили сімейство накопичувачів IronKey настільки шанованим.


IronKey сертифікований на відповідність вимогам стандарту FIPS 140-2 рівня 3 і має шифрування XTS-AES 256-біт. Найважливіша опора для встановлення стандартів безпеки, корпоративних політик і передових методів захисту від втрати даних (DLP). Істотний елемент в прагненні відповідати галузевим стандартам і глобальним регламентам, таким як GDPR.

  • Накопичувач використовує вбудоване ПО з цифровим підписом для захисту від атак класу BadUSB і забезпечує комплексний парольний захист від несанкціонованого доступу;
  • Шифрування і дешифрування виконуються в накопичувачі, не залишаючи слідів в хост-системі;
  • При атаках методом підбору накопичувач блокується і переформатується після 10 спроб введення пароля для захисту.
  • Міцний і захищений накопичувач IronKey D300 має оцинкований корпус з епоксидним заливанням для фізичного захисту, щоб ви могли бути впевнені, що накопичувач витримає самі складні ситуації.
  • Підтримує можливість адаптації, простий у використанні і має водонепроникну конструкцію із зануренням до 1,2 м, таким чином відповідаючи вимогам IEC 60529 XP82. Технологія SuperSpeed ​​(USB 3.0) означає, що годі жертвувати швидкістю заради високого рівня захисту.
  • Віртуальна клавіатура дозволяє користувачам вводити пароль клацанням миші, замість того щоб використовувати фізичну клавіатуру.
    Це необхідно для зменшення ризику перехоплення вводиться пароля клавіатурними шпигунами (кейлогерам). Захист при використанні свого накопичувача з шифруванням на інших комп'ютерах, які можуть записувати кожне натискання клавіші на фізичної клавіатурі, включаючи введення паролів.

Накопичувачі IronKey D300S / D300SM (Standard) додають до ведучої в галузі захисту даних ще дві додаткові особливості.
Надрукований на накопичувачі серійний номер і штрих-код, дозволяє мережевим адміністраторам просто прочитати або сканувати код, замість того щоб включати накопичувач, щоб дізнатися його унікальний серійний номер.
Заощаджує час, коли накопичувач вводиться в дію і коли він повертається, а також під час проведення компанією фізичної ревізії апаратного забезпечення. Якщо буде виявлено втрачений накопичувач, то його можна легко відстежити за серійним номером.

Модель Kingston IronKey D300M / D300SM є в вигляді моделі Managed, яка вимагає IronKey EMS з D300SM з підтримкою SafeConsole програмою DataLocker. Це дозволяє організувати централізоване управління доступом до тисяч накопичувачів і їх використанням. Програмне забезпечення (хмарне або локальне) встановлює політики управління накопичувачем, такі як складність пароля і обмеження спроб введення, а також дозволяє адміністраторам віддалено відключати загублені або вкрадені накопичувачі, відновлювати забуті паролі і виконувати інші функції.


Характеристики
Автоматичне блокування +
Вид Бізнес (з підтримкою шифрування)
Додаткові можливості Шифрування даних
Захист від пилу та води IPX8
Захист від фізичного зламу +
Країна реєстрації бренду США
Пароль адміністратора +
Пароль користувачів +
Серія IronKey D300
Сертифікати FIPS 140-2 Level 3
Форм-фактор Флешка
Функція самознищення інформації +
Централізоване управління +
Тип устройства Флеш-накопичувач
Інтерфейс підключення USB 3.1
Сумісність з ОС Windows, macOS, Linux (ограниченно)
Матеріал корпуса Оцинкований метал
Швидкість читання 250 МБ/сек
Швидкість запису 85 МБ/сек
Колір Чорний
Шифрування даних XTS AES 256-біт
Об'єм накопичувача 128
Гарантія 60 місяців
Розмір, мм 78 × 22 × 12
Вага, г 35
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Пропонуємо почитати
Захист інформації на флешці
Конфіденційні дані краще зберігати окремо від ноутбука, який може бути втрачено, вкрадено або вилучено. Знімні пристрої пам'яті - простий і зручний засіб обміну і зберігання інформації, що помістяться..
2190