Information
Search

Захист інформації на флешці

Конфіденційні дані краще зберігати окремо від ноутбука, який може бути втрачено, вкрадено або вилучено. Знімні пристрої пам'яті - простий і зручний засіб обміну і зберігання інформації, що помістяться в кишеню. Але і їх можна втратити, забути, вони можуть бути вкрадені. Що робити? Відмінним рішенням є апаратна захист інформації. Розглянемо питання захисту флеш-накопичувачів докладніше.

Що таке апаратне шифрування на флешці?

Стосовно знімних носіїв існує два способи захисту даних:
· Апаратний; · Програмний. Захист USB-флешки шляхом апаратного шифрування реалізується за рахунок впровадження в конструкцію апаратного криптопроцессора, блокуючого несанкціонований доступ до інформації, що захищається. Він може мати різні методи аутентифікації. Захистити USB-флешку можна по паролю або за допомогою біометричного захисту - по відбитку пальця.Як надійно захистити флешку паролем?

Розрізняють три види шифрування:
· Шифрування всього носія (захист USB-флешки з доступом по паролю або по відбитку пальця); · Створення додаткового зашифрованого розділу (з паролем); · «Точкове» шифрування окремих файлів (флешка захищена частково). Перша за популярністю USB-флешка з паролем - datAshur. Пристрої випускаються з об'ємом пам'яті від 4 до 64 Гб. Захищена флешка iStorage datAshur дозволяє вам забути про проблеми передачі інформації по відкритих каналах і ризики крадіжки цінних даних зловмисниками. Доступ до важливих даних здійснюється після введення пароля. Після введення неправильного пароля 10 раз інформація знищується безповоротно.
Захищена флешка з парольним захистом передбачає можливість введення пароля довжиною 7-15 символів. Код вводиться на спеціальній клавіатурі, розміщеної на корпусі, завдяки чому пароль не можна перехопити за допомогою клавіатурного шпигуна. USB-флешка datAshur захистить вас від втрати даних, оскільки підтримує захист від підбору пароля за методом перебору. Якщо ви забули пароль, пристрій можна розблокувати за допомогою пароля адміністратора.
Крім захисту паролем флешка захищена від його перехоплення за допомогою різних кейлогерів (програмних або апаратних). Ударостійкий корпус datAshur не пропускає воду і витримує великі навантаження. Немає необхідності у використанні додаткових драйверів, спеціального ПО, пристрій сумісний з сучасними ОС.
Захист даних реалізується в режимі реального часу за допомогою вбудованого крипто-контролера апаратного типу. Шифрування інформації відбувається згідно з алгоритмом AES 256 - найбільш криптостійкого на сьогоднішній день відкритого алгоритму шифрування. Асортимент і ціни на самі захищені флешки дивіться в розділі -->


Супутні Товари

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Популярні Статті
Інструкція по роботі з токенами SecureToken-337
Токени ТОВ «АВТОР» 337 серії є смарт-карти з пластиковим або металевим роз'ємом:SecureToken 337M - з пластиковим USB роз'ємом.SecureToken 337К - з металевим.Crypto Cart 337 - вона відрізняється тільки..
36164
Особистий ключ електронного підпису розміщено на незахищеному носії інформації - що робити
Платники при відправці електронних документів фіскалам (подачі декларації / відправлення податкових на реєстрацію) починаючи з 16 квітня 2019 року стали отримувати квитанції з попередженням про те, що..
29454
Інструкція по роботі з токенами Алмаз-1К, Кристал-1
Токени Інституту Інформаційних Технологій представляють собою смарт-карти в пластиковому або металевим корпусі, умовно їх можна розділити на три моделі: Алмаз-1К в пластиковому або в металевому кор..
18909
Глушилка, джаммер або пригнічувач радіосигналів: що це таке і навіщо воно мені
Все перераховане відноситься до одного пристрою, призначення якого - створити перешкоди для радіоканалу. Інша техніка, яка працює на заглушеній частоті, перестає передавати і приймати сигнали в радіус..
18357