Information
Search

Глушилка універсальна "Піранья Х6-4G" потужність 18 Вт, до 40 метрів


Код товара: 6481-15
Модель: Пиранья Х6-4G
  • Наявність: Предзаказ


12600 грнШановні покупці!!!
Купуючи глушилку у нас на сайті та використовуючи її, переконайтеся, що вона не заважає оточуючим і працює лише в межах, що забезпечують Вашу особисту безпеку, не створює проблем іншим громадянам в отриманні послуг мобільного зв'язку. Використовуючи даний прилад в цілях самозахисту, не заважаючи третім особам отримувати мобільний зв'язок, ви нічого не порушуєте, у разі якщо Ви позбавляєте 3-х осіб можливості одержувати зв'язок, Ви порушуєте закон! Прилад призначений ТІЛЬКИ для роботи в закритому приміщенні, при цьому він не повинен блокувати телефони за межами цього приміщення. Використовуючи даний прилад, переконайтеся в тому, що всі особи, які перебувають у приміщенні згодні з відсутністю мобільного зв'язку.
Звертаємо увагу Користувачів lockers.com.ua на те, що замовляючи глушилку в нашому магазині вони гарантують використання приладів представлених на сайті в особистих, побутових цілях. Підтверджують факт уважного вивчення статті 361 Кримінального кодексу України" і повного усвідомлення наслідків її порушення. В разі незгоди з цими умовами використання Сайту Користувачем повинно бути негайно припинено.
Стаття обов'язкова до прочитання!!

Генератор перешкод «PIRANHA X6-4G» - це стаціонарне пристрій без вбудованого акумулятора, що працює від зовнішнього джерела живлення мережі 220 В.
«PIRANHA X6-4G» пригнічує сигнали мобільного зв'язку GSM/DCS і CDMA, мобільного інтернету 3G/4G, а також Wi-Fi, що перешкоджає витоку інформації через прослуховуючі пристрої, в тому числі і через телефон. Тому з метою захисту від прослуховування генератор перешкод «PIRANHA X6-4G» встановлюють в приміщеннях для проведення важливих зустрічей і конференцій.
Основним і найголовнішим перевагою «PIRANHA X6-4G» перед портативними генераторами перешкод є придушення того ж самого кількості частотних діапазонів, але з більшою потужністю, що істотно розширює радіус блокування до 40 квадратних метрів і дозволяє спокійно охопити площу в межах великого офісу.
Наявність регулятора потужності кожного каналу дозволяє налаштувати радіус блокування в необхідних межах приміщення, а також, за необхідності, включити/відключити придушення потрібних Вам частот.
Система примусового охолодження, виконаного у вигляді кулерів, дозволяє пристрою працювати безперебійно 24/7 від мережі 220 В, не перегріваючи робочі компоненти.
Генератор перешкод «PIRANHA X6-4G» має загальну вихідну потужність 18 Вт, саме це дозволяє використовувати її не тільки від мережі 220 В, але і від бортової мережі автомобіля за допомогою автомобільного адаптера, оскільки всі інші генератори лінійки «PIRANHA» більшої потужності будуть працювати з перебоями і дуже сильно розряджати автомобільний акумулятор, тому їх використання можливе тільки в приміщенні при наявності мережі 220 В, або безпосередньо через інвертор від автомобільного акумулятора. Автомобільний адаптер йде в комплекті.
Генератор перешкод «PIRANHA X6-4G» - це ваша «екзотична рибка» в офісному приміщенні, яка буде служити зубастим хижаком для прослуховуючих пристроїв і мобільних телефонів.
1. CDMA 800 + 4G LTE: 791 – 894 МГц 3 Вт
2. GSM 900: 925 – 960 МГц 3 Вт
3. DCS 1800: 1805 – 1880 МГц 3 Вт
4. 3G: 2110 – 2170 МГц 3 Вт
5. WiFi: 2400 – 2500 МГц 3 Вт
6. 4G WIMAX: 2620 – 2690 МГц 3 Вт

Характеристики глушилок
Вид Глушилка стаціонарна
Живлення AC100-240V-DC12V
Загальна потужність 18 Вт
Комплектація "PIRANHA X6-4G" – 1 шт, Блок живлення – 1 шт, антени – 6 шт, Інструкція-1 шт.
Маса комплекта 4,0 кг
Радіус дії від 5 до 40 м (залежить від розміщення базових станцій)
Час автономної роботи Безперервно
Характеристики
Гарантія 12 місяців
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Пропонуємо почитати
Глушилка, джаммер або пригнічувач радіосигналів: що це таке і навіщо воно мені
Все перераховане відноситься до одного пристрою, призначення якого - створити перешкоди для радіоканалу. Інша техніка, яка працює на заглушеній частоті, перестає передавати і приймати сигнали в радіус..
4850