Information
Search

Пристрій забезпечення конфіденційних переговорів DRUID D-06


Код товара: 952-05
Бренд: iProTech
Модель: DRUID D-06
 • Наявність: В наявності

Документацiя

129800 грн

Не всі підслуховуючі пристрої можуть бути виявлені існуючими пошуковими методами. DRUID D-06 — це унікальна система, що забезпечує захист людської мови.

Дистанційно-керовані радіомікрофони, провідні мікрофони, пасивні резонатори, мінідиктофони — практично всі ці пристрої не виявляються звичайними методами. Навіть сучасний мобільний телефон може містити вбудований диктофон, а це означає, що будь-який телефон, що лежить на столі, може використовуватися для запису розмови. Тому надзвичайно важливо мати надійний захисний пристрій, щоб захищати всі розмови, будь-якого ступеня важливості.

Принцип роботи DRUID D-06 заснований на генерації звукової перешкоди, яка відтворюється синхронно з мовленням людини. Гучність перешкоди вище, ніж гучність розмови, тому ні «жучок», ні диктофон не здатні почути промову.

Перешкода не може фільтруватися методами шумоочистки. У той же час, відтворювана перешкода не створює незручностей учасникам переговорів завдяки спеціальним гарнітурам. Ці гарнітури забезпечують передачу звуку з кришталевою чіткістю.

Чому саме пристрій забезпечення конфіденційних переговорів DRUID D-06

DRUID D-06 — пристрій для забезпечення конфіденційності переговорів учасників, розрахований на 6 осіб. Захищає від будь-яких підслуховуючих пристроїв: мікрофонів, диктофонів або стетоскопів. Принцип роботи заснований на використанні синхронної звуковий перешкоди. В комплекті: 4 гарнітури Plantronics Audio 355.

Забезпечує найвищий ступінь захисту від засобів прослуховування та запису. DRUID D-06 створює потужну протидію будь-яким підслуховуючим пристроям. Навіть людина, що стоїть поруч, не розуміє, про що йде розмова, поки не одягне гарнітуру.

Гарнітури дозволяють користувачам чути один одного з максимальною чіткістю, незважаючи на потужну перешкоду, яку генерує центральний блок. Прилад живиться від мережі 220 В або вбудованого акумулятора з ресурсом 3-6 годин. У комплекті є кейс для перенесення.

Можливості пристрою забезпечення конфіденційних переговорів DRUID D-06

 1. Професійна система для захисту переговорів між учасниками кількістю до 6 людей.
 2. Прилад може з'єднуватися з іншими для збільшення кількості каналів: 2 пристрої — 12 каналів, 3 пристрої — 18 каналів тощо.
 3. Захищає від всіх видів прослуховування, включаючи всі види радіомікрофонів, стетоскопів, диктофонів, пасивних резонаторів, провідних мікрофонів тощо.
 4. Система використовує звичайні мультимедійні гарнітури. У комплекті поставки: 4 гарнітури Plantronics Audio 355 високої якості.
 5. Абсолютно нешкідливий для вашого здоров'я: не випромінює ніяких ультразвукових або радіочастотних сигналів.
 6. Забезпечує більш високий рівень защисту в порівнянні з генераторами білого шуму.
 7. Система має портативние виконання: поставляється в кейсі та може бути швидко розгорнута для використання.
 8. Вбудований акумулятор забезпечує ресурс до 6 годин роботи.
 9. Система може використовуватися в будь-яких ситуаціях, особливо при проведенні секретних переговорів у незнайомому оточенні.

Специфікація пристрою забезпечення конфіденційних переговорів DRUID D-06

 • Тип шуму: спотворення + реверберація
 • Кількість каналів: 6
 • Джерело живлення: мережа 220 В, акумулятор
 • Тривалість роботи від акумулятора: 4-6 годин
 • Розмір: 23×6,5×17 см
Комплект поставки пристрою забезпечення конфіденційних переговорів DRUID D-06
 • Пристрій DRUID D06 — 1 шт.
 • Блок живлення 220 В — 1 шт.
 • Гарнітура Plantronics Audio 355 — 6 шт.
 • Поролоновий чохол — 12 шт.
 • Кейс для перенесення — 1 шт.

Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Залишивши корисний відгук ви отримаєте купон