Information
Search

Детектор жучків і трекерів Plux VIZARD-23


Код товара: 17131-10
Бренд: Plux
Модель: VIZARD-23
  • Наявність: В наявності
Зверніть увагу!: Відправка протягом 2-3 днів


9990 грн

Компактний, високочутливий професійний детектор VIZARD-23. Розроблений з урахуванням всіх побажань і рекомендацій користувачів, вміщує у маленькому корпусі всі можливості великих професійних комплексів. 

Широкочастотний і динамічний діапазон, режим Акустозавязка, режим Охорона, відображення у вигляді графіка змін радіочастотного фону - все це стане вашим надійним помічником під час перевірки вашого авто або приміщення. 


Розміром детектор VIZARD-23 як банківська картка, ви з легкістю зможете взяти його на будь-яку ділову зустріч, під час поїздок - детектор VIZARD завжди буде з вами! Тепер не потрібно носити з собою змінні антени, даний пристрій має вбудовану широкополосну SMD антену. Заряду внутрішнього АКБ вистачить на 5 годин роботи, можлива робота чи зарядка від повербанку. 


Технічні характеристики детектора VIZARD-23:


  • Частотний діапазон: від 20 до 7000Mhz
  • Режим АКУСТОЗАВЯЗКА: Можливість прослухати радіо ефір. На відміну від китайський детекторів які просто пищать, даний детектор демодулює радіо сигнал в звук - ви зможете відрізнити Bluetooth протокол від GSM чи WI-FI протоколу. У випадку виявлення аналогового радіо мікрофона буде ефект акустичного зворотнього звязку.
  • Режим ОХОРОНА: Активуйте режим ОХОРОНА, встановіть детектор VIZARD-23 на стіл. При активації у приміщенні прослуховуючого пристрою (який працює по радіо каналу) детектор жучків VIZARD-23 просигналізує про перевищення фонового рівня у приміщенні. 
  • Пливучий графік змін: Під час перевірки приміщення на дисплеї пристрою йде відображення радіочастотного поля за допомогою шкали, а також за шкалою рухається графік останніх змін, дивлячись на який ви зможете більш краще орієнтуватись в якому місці був максимум рівня. Графік відображає зміни які відбувались останні 5 секунд, тепер ви не пропустите жодний жучок!


Вбудований АКБ на 500 мА, що забезпечує до 5 годин безперервної роботи детектора VIZARD-23.


Перевірка приміщення на будь-який тип жучків (радіо), перевірка автомобіля на трекери або маячки, виявлення прихованих радіо камер (Wi-fi, 4g) - ось ситуації, коли детектор прослушки VIZARD-23 стане вам в нагоді!Характеристики
Гарантія 36 місяців
Країна виробництва Україна
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре