Information
Search

"DELTA-7" – засіб активного захисту автоматизованих систем


Код товара: 17115-03
Бренд: LOCKER's
Модель: delta-7
  • Наявність: В наявності


22420 грн
Засіб активного захисту автоматизованих систем «DELTA-7» призначений для використання на об’єктах електронно-обчислювальної техніки, об’єктах спеціального зв’язку, а також інших об’єктах інформаційної діяльності, з метою забезпечення гарантованого перекриття спеціально організованими перешкодами інформативних сигналів побічних електромагнітних випромінювань і наведень, створюваних комп’ютерною та копіювальною технікою, мережевим обладнанням, засобами і комплексами спеціального зв’язку, їх комунікаціями, а також іншим обладнанням та елементами допоміжних технічних засобів і систем.

Засіб забезпечує випромінювання захисних електромагнітних перешкод, фільтрацію паразитних високочастотних сигналів, які протікають по ланцюгам трактів, в розрив яких може включатися, а також введення некоррельованних струмових захисних перешкод в ланцюзі мереж електроживлення і систем заземлення.

Виріб може бути застосовано як засіб цільового та / або групового захисту при безпосередньому підключенні і / або розташуванні в безпосередній близькості до обладнання, яке обробляє інформацію з обмеженим доступом. У процесі роботи, забезпечується безперервний автоматичний контроль параметрів захисних перешкод. У разі неприпустимого відхилення контрольованих параметрів, формується сигнал звукової сигналізації і світлової індикації порушення працездатності виробу.

Спектральні характеристики формованих захисних перешкод, в діапазоні частот від 9 кГц до 3,3ГГц, адаптовані до частотного розподілу компонентів інформативних сигналів побічних електромагнітних випромінювань і наведень, створюваних сучасними телекомунікаційними засобами.

При цьому, забезпечується:

  • коефіцієнт якості шуму, не менше 0,97;
  • коефіцієнт асиметрії, не гірше 0,98;
  • ексцес розподілу амплітуд, не більше 0,003;
  • значення межінтервальної кореляції, не вище 0,05;
  • значення міжсмугової кореляції, не вище 0,08.

Засіб «DELTA-7» захищений від паразитних акустоелектричних перетворень і може застосовуватися на об’єктах, де здійснюється озвучування мовної інформації з обмеженим доступом.

Засіб призначений для підключення до однофазних електромереж змінного струму з напругою 85 ÷ 265 В, частотою 48 ÷ 63 Гц, з застосуванням з’єднувачів, відповідно до специфікації IEC 60320 (IEC 320). При цьому, забезпечується здатність навантаження до 1,2 кВт або 600 Вт, при транзитному підключенні зовнішнього навантаження до електромережі, з номінальною напругою 220В або 110В, відповідно.

Засіб забезпечує можливість цілодобової експлуатації та є стійким до змін заявлених характеристик:

  • при експлуатації в робочому діапазоні температур від +10 до +35 ° С;
  • після транспортування при температурі навколишнього середовища від -35 до +65 ºС і подальщій витримці не менше 1 години до включення в робочому діапазоні температур.


Масогабаритні характеристики DELTA-7

Розмір виробу: 220 × 60 × 40 (довжина × ширина × висота).

Вага виробу: 800 гр.


Показники надійності та якості DELTA-7

Серійне виробництво здійснюється спеціалізованим високотех-нологічним підприємством із запровадженою Системою Управління Якістю, сертифікованої на відповідність стандарту ДСТУ ISO 9001: 2009 (міжнародний стандарт ISO 9001: 2008).

Експертний висновок за результатами державної експертизи у сфері технічного захисту інформації від 21.09.2012 №374.


Виробничі та експлуатаційні показники DELTA-7

Виробничі можливості і технологічні особливості виробу дозволяють виготовляти 1000 одиниць на місяць.

Засіб «DELTA-7» не вимагає додаткового обслуговування та робіт пов’язаних з введенням в експлуатацію (монтаж, підключення і т.д.).


Санітарні норми і правила DELTA-7

Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи від 16.05.2013 №05.03.02-04 / 38479 про відповідність вимогам ДСНіП

3.3.6-096-2002 «Державні санітарні норми і правила при роботі з Джерелами електромагнітніх полів».


Характеристики
Розміри, мм 220x60x40
Вага, г 800
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре