Information
Search

OnlyKey FIDO2


Код товара: 2740-14
Бренд: OnlyKey
Модель: 00030
  • Наявність: Нет в наличии


0 грн
OnlyKey – це апаратний менеджер паролів, двохфакторний ключ безпеки і токен шифрування файлів, OnlyKey може забезпечити безпеку ваших облікових записів, навіть якщо ваш комп'ютер або веб-сайт скомпрометовані. OnlyKey є відкритим, перевіреним і заслуговує на довіру.

Працює з усіма веб-сайтами, включаючи Twitter, Facebook, GitHub і Google. Onlykey підтримує кілька методів двофакторної аутентифікації, включаючи FIDO2 / U2F, Yubikey OTP, TOTP, Challenge-response.

Надзвичайно міцна, водонепроникна і захищена від несанкціонованого доступу конструкція дозволяє завжди і скрізь носити свій OnlyKey.

PIN-код, який використовується для розблокування OnlyKey, вводиться безпосередньо на ньому. Це означає, що якщо цей пристрій вкрадено, дані залишаться в безпеці, після 10 невдалих спроб розблокувати всі дані будуть надійно видалені.

Не потрібно запам'ятовувати кілька паролів, тому що, підключивши OnlyKey до вашого комп'ютера, він автоматично вводить ваше ім'я користувача та пароль. Він працює з Windows, Mac OS, Linux або Chromebook, просто натисніть кнопку для безпечного входу.


Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре