Information
Search
Хіт продаж

Заглушка для мікрофона від прослуховування Locker's Mic 3.5 Wood


Модель: Locker Mic 3.5 Wood
Код: 696299610985

Оплата: На карту, наличными при получении
  • Наявність: В наявності
0 відгуків
150 грн


Простий спосіб підслухати розмови (навіть не телефонні) - підключитися до мікрофона вашого смартфона і періодично включати його на запис. Для цього не обов'язково заражати системну оболонку вірусом. Ви самі даєте до неї доступ, підключаючи необхідні додатки. 

Коли телефон в сплячому режимі або вимкнений, він все одно веде звукозапис і відправляє його на сервери розробників. Вони стверджують, що використовують цю інформації виключно для поліпшення програмних продуктів. Але хто може гарантувати, що інформація не потрапить до чужих рук? Також немає гарантії, що зловмисники не зламають програму для отримання потрібних даних.

Locker's Mic 3.5 Wood допомагає вирішити проблему одним клацанням і без складних стратегій. Вставте заглушку в гніздо для навушників, і поки вона знаходиться там, телефон не здатний проводити аудіозапис. Він розпізнає заглушку, як гарнітуру з мікрофоном і автоматично вимикає свій. Секрет в тому, що на заглушці немає мікрофона.

На відміну від екрануючих чохлів Locker's  аксесуар не блокує смартфон повністю. На нього можна додзвонитися, але прослухати вихідні звуки неможливо. Але ви зможете помістити смартфон з Locker's Mic 3.5 Wood в будь-який наш захисний чохол. Висота корпусу заглушки - всього 15 мм. Він виготовлений з граба, доставленого на замовлення з Грузії. Приємна на дотик деревина виглядає презентабельно і відрізняється високою зносостійкістю.


Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре