Information
Search

USB-токен JaCarta WebPass від 100 шт


Код товара: 291-03
Бренд: JaCarta
Модель: WebPass
 • Наявність: В наличии
Доставка: Термін поставки до 15 днівМінімальна кількість замовлення цього товару 100
1760 грн


Інші варіанти:

USB-токен JaCarta U2F/WebPass
U2F/WebPass

1299 грн
USB-токен JaCarta U2F від 100 шт
U2F

1760 грн

JaCarta WebPass - посилена аутентифікація за одноразовими паролями.
USB-токен з "OTP на борту" для двофакторної аутентифікації користувачів при доступі до захищених інформаційних ресурсів з використанням одноразового пароля, або зберігається в пам'яті токена багаторазового пароля.

 • Генерація одноразових паролів
 • Генерація і захищене зберігання складних багаторазових паролів
 • Автоматична підстановка паролів в поля екранних форм
 • зберігання криптоконтейнера програмних ЗКЗІ
 • Захищене зберігання адрес Web-ресурсів і запу ск Web-браузера з переходом по збереженому адресою
 • Повна сумісність з класичними ОТР-токенами (eToken PASS, eToken NG-OTP і ін.), згідно з RFC 4226

JaCarta WebPass призначений для вирішення завдань:

 1. Посилення парольної аутентифікації користувачів при доступі до інформаційних ресурсів за рахунок переходу від паролів, що запам'ятовуються до одноразових паролів. Використання одноразових паролів вирішує такі проблеми компрометації паролів, як перехоплення даних, що вводяться користувачем з клавіатури, крадіжка паролів, шо запам'ятовуються, "підглядання з-за спини" і ін.
 2. Посилення парольної аутентифікації користувачів при доступі до інформаційних ресурсів за рахунок переходу до двофакторної аутентифікації з використанням токена. Генерований токеном одноразовий пароль може використовуватися спільно з паролем, що запам'ятовується.
 3. Позбавлення користувачів від необхідності запам'ятовувати складні паролі. Паролі генеруються і зберігаються в токені.
 4. Позбавлення користувачів від можливих помилок, що виникають при ручному введенні паролів і адрес Web-ресурсів. Паролі автоматично підставляються в форми введення при натисканні на кнопку. Запуск Web-браузера та перехід по збереженому адресою також здійснюються при натисканні на кнопку.

Функціональні можливості

 • Генерація до трьох незалежних одноразових паролів (по однократному, подвійному або тривалому натисканню на кнопку).
 • Підтримка чотирьох різних алгоритмів генерації одноразових паролів (алгоритми генерації OTP за подією, згідно RFC 4226).
 • Генерація і захищене зберігання до трьох багаторазових паролів необхідного рівня складності (по однократному, подвійному або тривалого натискання на кнопку).
 • Захищене зберігання до трьох адрес Web-ресурсів, запуск Web-браузера та перехід за збереженою адресою після натискання кнопки (по однократному, подвійному або тривалому натисканню на кнопку).
 • Генерація паролів і зберігання адрес Web-ресурсів виконується в захищеній мікросхемі смарт-карти на борту токена.

Особливості

 1. двочіпова конструкція:

  • мікроконтролер, який відповідає за комунікації з ПК, взаємодія з користувачем і виконує роль брандмауера для команд APDU;
  • смарт-карта, яка реалізує функції безпеки (генерація одноразових паролів, генерація і зберігання багаторазового пароля).
 2. Токен можна використовувати на будь-яких пристроях, оснащених USB-портом Type A Female і допускають використання USB-клавіатур.

 3. Для використання токена не потрібно установки додаткових драйверів і програмного забезпечення (введення одноразових паролів відбувається по HID-інтерфейсу).

 4. Механічна кнопка для генерації паролів, запуску Web-браузера та підтвердження присутності людини за ПК.

 5. Автоматична підстановка паролів в поля екранних форм після натискання кнопки.

 6. Підтримка інтерфейсів HID, CCID з можливістю одночасного використання обох інтерфейсів і перемикання між ними в процесі роботи.

 7. Відсутність внутрішніх елементів живлення - харчування здійснюється від порту USB.

 8. Підтримка будь-яких ОС Microsoft Windows, Linux, Mac OS X, Google Android, Apple iOS (через Camera Connection Kit).

 9. Один токен може бути використаний для доступу до декількох різних ресурсів ("один до багатьох").

 10. Підтримка токена в системах централізованого керування й обліку - JaCarta Management System (JMS), SafeNet Authentication Manager (SAM), Token Management System (TMS).

 11. Cерверне ПО для перевірки OTP: JaCarta Authentication Service (JAS), SafeNet Authentication Manager (SAM), SafeNet Authentication Manager Express, SafeNet Authentication Engine, LinOTP, FreeRADIUS тощо.


Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Пропонуємо почитати
Як шпигун дізнається про ваші таємниці
У комп’ютерщиків є вбивчий аргумент проти зловмисників, що підглядають за ними через веб-камери ноутів і гаджетів: «Я не заздрю тому, хто побачить мене дома голим перед камерою».Але пікантне відео — н..
686
Ти правда певний, що нікому не цікаво стежити за тобою?
Ми вже писали про способи, якими хакери отримують таємний доступ до веб-камер користувачів. Сьогодні додамо ще трохи інформації для роздумів.Часто користувачі самі полегшують зловмисникам задачу, не м..
654