Information
Search

USB-токен JaCarta U2F/WebPass


Код товара: 287-03
Бренд: JaCarta
Модель: U2F/WebPass
  • Наявність: В наявності


1299 грн


Інші варіанти:

USB-токен JaCarta U2F від 100 шт
U2F

1760 грнJaCarta WebPass - USB-токен з кнопкою для посиленої аутентифікації за допомогою одноразових паролів або складних багаторазових паролів.
JaCarta U2F - USB-токен з кнопкою, призначений для використання в якості другого фактора при парольної аутентифікації користувачів онлайн СЕРВІС, підтримують стандарт FIDO U2F.

JaCarta WebPass призначений для вирішення завдань:

  1. Посилення парольної аутентифікації користувачів при доступі до інформаційних ресурсів за рахунок переходу від паролів, що запам'ятовуються до одноразових паролів. Використання одноразових паролів вирішує такі проблеми компрометації паролів, як перехоплення даних, що вводяться користувачем з клавіатури, крадіжка паролів, шо запам'ятовуються, "підглядання з-за спини" і ін.
  2. Посилення парольної аутентифікації користувачів при доступі до інформаційних ресурсів за рахунок переходу до двофакторної аутентифікації з використанням токена. Генерований токеном одноразовий пароль може використовуватися спільно з паролем, що запам'ятовується.
  3. Позбавлення користувачів від необхідності запам'ятовувати складні паролі. Паролі генеруються і зберігаються в токені.
  4. Позбавлення користувачів від можливих помилок, що виникають при ручному введенні паролів і адрес Web-ресурсів. Паролі автоматично підставляються в форми введення при натисканні на кнопку. Запуск Web-браузера та перехід по збереженому адресою також здійснюються при натисканні на кнопку.

Токен JaCarta U2F має низку особливостей, що відрізняють його від токенов, що використовують альтернативні технології аутентифікації.

  1. Самостійна реєстрація користувачів - на відміну від систем аутентифікації на основі традиційних PKI-токенів, в процесі реєстрації токена JaCarta U2F на конкретному Web-ресурсі не потрібно участі адміністратора. Для реєстрації необхідно просто ввести логін і пароль, підключити токен до комп'ютера і натиснути на кнопку (тим самим підтвердивши фізичну присутність користувача за комп'ютером). У процесі реєстрації користувачем свого U2F-токена на Web-ресурсі відбувається генерація ключової пари (відкритий і закритий ключ) без сертифіката відкритого ключа. Згенерована ключова пара використовується для подальшої аутентифікації.
  2. Захист від фішингу - кожен закритий ключ, що зберігається в пам'яті токена і використовується для доступу до конкретного ресурсу, "пов'язаний" з адресою даного ресурсу (URL). Таким чином, якщо зловмисник спробує перенаправити користувача на "підроблений" ресурс, користувач не зможе пройти аутентифікацію, так як закритий ключ, відповідний "підробленому" ресурсу, не буде знайдений.
  3. Концепція "один до багатьох" - один токен може використовуватися для доступу до безлічі різних Web-ресурсів (кількість ресурсів обмежена лише об'ємом пам'яті токена, використовуваної для зберігання аутентифікаційних даних).

Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Пропонуємо почитати
Як шпигун дізнається про ваші таємниці
У комп’ютерщиків є вбивчий аргумент проти зловмисників, що підглядають за ними через веб-камери ноутів і гаджетів: «Я не заздрю тому, хто побачить мене дома голим перед камерою».Але пікантне відео — н..
686
Ти правда певний, що нікому не цікаво стежити за тобою?
Ми вже писали про способи, якими хакери отримують таємний доступ до веб-камер користувачів. Сьогодні додамо ще трохи інформації для роздумів.Часто користувачі самі полегшують зловмисникам задачу, не м..
653