Information
Search

USB-токен JaCarta U2F від 100 шт


Хіт продаж
Код товара: 294-03
Бренд: JaCarta
Модель: U2F
 • Наявність: В наявності
Доставка: Термін поставки до 15 днівМінімальна кількість замовлення цього товару 100
1760 грн


Інші варіанти:

USB-токен JaCarta U2F/WebPass
U2F/WebPass

1299 грн

JaCarta U2F - універсальний USB-токен, призначений для використання в якості другого фактора при парольної аутентифікації кінцевих користувачів онлайн-сервісів, що підтримують стандарт FIDO U2F.

 • Електронні платіжні системи
 • Поштові сервіси
 • "Хмарні" сервіси
 • Фотографії хостинг, відеохостинг, хостинг IT-проектів і їх спільної розробки
 • Соціальні мережі

Токен JaCarta U2F має низку особливостей, що відрізняють його від токенов, що використовують альтернативні технології аутентифікації.

 1. Самостійна реєстрація користувачів - на відміну від систем аутентифікації на основі традиційних PKI-токенів, в процесі реєстрації токена JaCarta U2F на конкретному Web-ресурсі не потрібно участі адміністратора. Для реєстрації необхідно просто ввести логін і пароль, підключити токен до комп'ютера і натиснути на кнопку (тим самим підтвердивши фізичну присутність користувача за комп'ютером). У процесі реєстрації користувачем свого U2F-токена на Web-ресурсі відбувається генерація ключової пари (відкритий і закритий ключ) без сертифіката відкритого ключа. Згенерована ключова пара використовується для подальшої аутентифікації.
 2. Захист від фішингу - кожен закритий ключ, що зберігається в пам'яті токена і використовується для доступу до конкретного ресурсу, "пов'язаний" з адресою даного ресурсу (URL). Таким чином, якщо зловмисник спробує перенаправити користувача на "підроблений" ресурс, користувач не зможе пройти аутентифікацію, так як закритий ключ, відповідний "підробленому" ресурсу, не буде знайдений.
 3. Концепція "один до багатьох" - один токен може використовуватися для доступу до безлічі різних Web-ресурсів (кількість ресурсів обмежена лише об'ємом пам'яті токена, використовуваної для зберігання аутентифікаційних даних).

Переваги

 • Використання одного пристрою для доступу до різних ресурсів
 • Посилення парольної аутентифікації користувачів при доступі до Web-ресурсів за рахунок переходу до двофакторної аутентифікації з використанням токена
 • Позбавлення користувачів від необхідності запам'ятовувати складні паролі. За рахунок використання другого фактора аутентифікації вимоги до складності пароля можуть бути істотно знижені

Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Пропонуємо почитати
Як шпигун дізнається про ваші таємниці
У комп’ютерщиків є вбивчий аргумент проти зловмисників, що підглядають за ними через веб-камери ноутів і гаджетів: «Я не заздрю тому, хто побачить мене дома голим перед камерою».Але пікантне відео — н..
686
Ти правда певний, що нікому не цікаво стежити за тобою?
Ми вже писали про способи, якими хакери отримують таємний доступ до веб-камер користувачів. Сьогодні додамо ще трохи інформації для роздумів.Часто користувачі самі полегшують зловмисникам задачу, не м..
654