Information
Search

Універсальний цифровий ключ сучасної людини - Hideez Key 4 Bundle

Цифровий банкінг у смартфоні, максимальний перехід всіх компаній в онлайн, безліч корисних та зручних цифрових сервісів. І це не рахуючи програм, з якими ми стикаємося на роботі. Усе це є у житті практично кожної людини. І все це означає, що вам потрібні паролі - бажано надійні та відрізняються один від одного. А ще потрібно проходити двофакторну автентифікацію, тому що інформація та ваші особисті дані стали надто цінними. А що робити, якщо забув паролі? А якщо записав, але файл вкрали? А якщо стилер викрали паролі з браузера? Як убезпечити себе та при цьому спростити собі життя?


Паролі - запам'ятати не можна записувати

Якщо ви спробуєте виписати на папері найважливіші вам паролі, їх виявиться щонайменше десятка. Основна пошта, робоча пошта, пара банків, кілька улюблених соцмереж, доступ до робочого простору, кілька державних сервісів і так далі. Кожен має свій список. Якщо брати повний перелік облікових записів з логінами та паролями, які ви створюєте, їх, ймовірно, більше сотні. Спробуйте зайти до свого облікового запису в браузері, якщо зберігаєте не найважливіші паролі там, і просто подивіться на список сайтів, для яких ви їх зберегли. Будете здивовані.

Зрозуміло, що створювати паролі під сотню чи навіть десяток сервісів непросто. Особливо зараз, коли вимоги до цих комбінацій символів постійно ускладнюються. Тримати у пам'яті весь цей обсяг інформації ще складніше.

Але куди гірше використовувати скрізь той самий пароль. Вас можуть зламати випадково, коли до мережі зливаються дані всіх клієнтів якогось сервісу. Або що ще неприємніше, хакери націлилися саме на вас. У такому випадку зламавши всього один сервіс, із найслабшим захистом клієнтських даних, вони отримують доступ до всіх облікових записів, де ви його використовуєте.

У результаті ми стикаємося із ситуацією, що чим вищий рівень безпеки, тим складніше нам запам'ятати свій пароль. А спрощуючи собі життя – ми знижуємо рівень безпеки. Причому сильно знижуємо. Таке дико писати в 2022 році, але багато хто досі продовжує використовувати паролі типу 123456 або qwerty або password (причому ТОП-10 з року в рік один і той же). Звичайно, тільки на тих сервісах, які ще пропускають такі відверті "фейли". До речі, такі паролі зламуються за кілька секунд.

Двофакторна автентифікація та її варіанти

Інформація, особисті дані та робоча інформація стали настільки цінними, що паролів для їхнього захисту вже не вистачає. Навіть складні. Чи мало на якомусь папірці на моніторі ви їх записали. Більшість просунутих сервісів запровадило дво- або мультифакторну автентифікацію. Яку доводиться проходити за допомогою спеціальних пристроїв або додаткових програм, таких як Google Authentificator.

Те саме на роботі. Підприємства прагнуть зберегти свою комерційну інформацію. Іноді це призводить до перегинів, коли пароль потрібно міняти щомісяця, він складний, у результаті користувачі просто зберігають їх на стікері під клавіатурою. І всі старання адмінів призводять не до підвищення рівня безпеки, а навпаки.

Але в результаті проблема залишається тією ж - паролів занадто багато, вони непрості і запам'ятати їх складно. Ще й потрібно постійно використовувати додаткові пристрої, тому що застосовується двоетапна автентифікація. Причому в 95% випадків вони заточені під одну технологію та/або одну задачу. І коли таких пристроїв кілька, це не зручно. По-перше, всі ці "токени" потрібно носити із собою. А по-друге, кількість роз'ємів на ноутбуці та ПК обмежена. І використовувати одночасно більше двох ключів буває складно.

Що із цим робити? Як спростити собі життя, але при цьому не втратити безпеку?


Hideez Key 4 Bundle – одне рішення для всіх завдань

Токен Hideez Key 4 Bundle с USB-ключом Hideez Bluetooth - это универсальное устройство, которое закрывает максимум задач с вашей цифровой безопасностью. Кстати, это разработка украинских инженеров. Которая позволяет защититься и от взлома, и от склероза.

Для максимальной универсальности Hideez Key 4 использует как одно- так и двухфакторную аутентификацию. Токен соединяется с устройством посредством BLE (в комплекте идет USB-адаптер Hideez Bluetooth), NFC или micro USB, что делает его очень удобным в работе. То есть устройство может просто лежать у вас в кармане и выполнять свои функции.

Токен предназначен для сопряжения с ПК, планшетами, смартфонами или конкретными производственными линиями в различных операционных системах, включая Windows, Android, macOS, iOS и Linux. Устройство также оснащено перезаряжаемой батареей LIR2032 с неограниченным сроком службы. 

Какие возможности реализованы в Hideez Key 4 и что они дают?

  1. Безпечний генератор та менеджер паролів. Дозволяє зберігати більше 1000 логінів та паролів для сайтів або файлів, які записуються лише на згадку про ваш пристрій. Паролі вводяться натисканням однієї кнопки. Також пристрій вміє генерувати одноразові паролі (OTP), виступаючи в ролі апаратного токена при двофакторній аутентифікації. фішинг.
  2. Аутентифікація U2F та FIDO2 на всіх платформах, що її підтримують. Це дозволяє також захиститися від фішингу та від атак "людина посередині" (man-in-the-middle).
  3. Токен працює як блокатор для різних пристроїв. Відходячи від комп'ютера, планшета та інших робочих станцій, вам не потрібно нічого вводити, закривати чи робити щось ще. Hideez Key 4 сам заблокує екран та захистить вашу конфіденційність.
  4. Підтримка технології RFID дозволяє продублювати в брелоку смарт-картки для електронних замків у приміщенні. Це звільняє місце в кишенях та поєднує максимум функцій в одному пристрої. Що ідеально підходить для складних розрахованих на багато користувачів серед різних областях, особливо таких як банківська справа, фінанси, охорона здоров'я, ІТ та інші.

Більш того, для корпоративних клієнтів передбачено рішення Hideez Enterprise, завдяки якому адміністратори підприємства можуть призначати ключі Hideez конкретним співробітникам, керувати їх профілями, переглядати сеанси робочих станцій та керувати доступом до будь-яких служб та ресурсів швидко та безпечно.


Ви використовуєте окремий токен для входу на робочий пристрій, окремий для менеджера паролів та ще один із підтримкою FIDO протоколу? І все це лежить у кишені, в якій бовтається ще й RFID-карта для входу до приміщення? Тоді вам точно потрібний Hideez Key 4, який замінить усі ці пристрої.

Один токен, який практично не потрібно виймати з кишені, і ваше життя стає простішим. І безпечніше.

Супутні Товари

Популярні Статті
Особистий ключ електронного підпису розміщено на незахищеному носії інформації - що робити
Платники при відправці електронних документів фіскалам (подачі декларації / відправлення податкових на реєстрацію) починаючи з 16 квітня 2019 року стали отримувати квитанції з попередженням про те, що..
19378
Інструкція по роботі з токенами SecureToken-337
Токени ТОВ «АВТОР» 337 серії є смарт-карти з пластиковим або металевим роз'ємом:SecureToken 337M - з пластиковим USB роз'ємом.SecureToken 337К - з металевим.Crypto Cart 337 - вона відрізняється тільки..
14265
Інструкція по роботі з токенами Алмаз-1К, Кристал-1
Токени Інституту Інформаційних Технологій представляють собою смарт-карти в пластиковому або металевим корпусі, умовно їх можна розділити на три моделі: Алмаз-1К в пластиковому або в металевому кор..
6602
Як відключити стеження в браузері Google Chrome
Компанія Google днями знову опинилася в центрі уваги. Всі вже давно знають, що браузер Хром стежить за користувачами і «зливає» інформацію куди потрібно, але ось останні новини вже переходять усі межі..
5547