Information
Search

Смарт-карта JaCarta PKI/BIO від 100 шт


Код товара: 286-03
Бренд: JaCarta
Модель: PKI BIO
  • Наявність: В наличии
Доставка: Термін поставки до 15 днівМінімальна кількість замовлення цього товару 100
1700 грнJaCarta PKI / BIO - сувора аутентифікація користувачів із застосуванням біометрії.


JaCarta PKI / BIO - USB-токен / смарт-карта для суворої дво- і трёхфакторной аутентифікації користувачів при доступі до захищених інформаційних ресурсів підприємства, безпечного зберігання ключів, ключових контейнерів програмних ЗКЗІ.

  • Робота з PKI в продуктах світових вендорів забезпечується штатними засобами.
  • Біометрична ідентифікація власника карти (токена) за відбитками пальців (Match-On-Card), може використовуватися на додаток до PIN-коду або замість нього.
  • Зберігання ключових контейнерів практично для всіх програмних ЗКЗІ (КріптоПро CSP, VipNet CSP і ін.).

JaCarta BIO виконана на базі моделі JaCarta PKI з додатковою опцією підтримки біометрії.

Рекомендується використовувати в проектах, де необхідно кардинально знизити ризики отримання несанкціонованого доступу до критично важливої ​​інформації, не допустити використання карт в відсутності їх власників (невідчужуваність носія), знизити час аутентифікації, спростити життя керівництву і ТОП-менеджерам, позбавивши їх від введення складних паролів і періодичної їх зміни.

Основним (рекомендованим) форм-фактором JaCarta PKI / BIO є смарт-карта.

USB-токени в корпусі XL також можуть працювати з біометрією, проте знадобиться попереднє тестування використовуваних сканерів (наприклад, вбудованих в ноутбуки або в клавіатури) на предмет сумісності.

Рекомендації по роботі з біометрією

Для роботи з біометрією рекомендується використовувати смарт-карт рідери з вбудованим сканером відбитків пальців ASEDrive IIIe Bio Combo або ASEDrive IIIe Bio Combo Swipe.
Для роботи з біометрією також можуть використовувати інші сучасні напівпровідникові сканери (НЕ оптичні!), вбудовані в карт-рідери, в клавіатури з карт-рідером - необхідно попереднє тестування.


Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре