Information
Search

Приймач-аналізатор спектру Signal Hound BB60


Код товара: 948-05
Бренд: Signal Hound
Модель: 1512D
  • Наявність: Наявність уточнюйте


0 грн
Приймач-аналізатор спектру Signal Hound BB60C також є реєстратором високочастотних сигналів, являє собою нове доповнення до лінійки продуктів Signal Hound. Завдяки використанню інтерфейсу USB 3.0 аналізатор спектру BB60C здійснює високошвидкісну передачу оцифрованого сигналу зі швидкістю 140 Мб / с. 14-ти бітний аналогово-цифровий перетворювач (АЦП) пристрої працює зі швидкістю 80 мільйонів вибірок в секунду, що забезпечує миттєву смугу 27 МГц.

Прилад має прикладний програмний інтерфейс (Application Programming Interface - API), що виконує швидке перетворення Фур'є зі швидкістю до 1,2 млн. Операцій в сек. API передає спектральні дані в реальному часі в графічний інтерфейс користувача (Graphical User Interface - GUI), виконаний з відкритим вихідним кодом, або додатком споживача.

Рекомендується використовувати настільний персональний комп'ютер з процесором не гірше, ніж Intel i7-2600, або ноутбук з процесором не гірше, ніж Intel i7-3612QM. Для функціонування пристрою BB60C в якості реєстратора ВЧ сигналів необхідна наявність жорсткого диска зі швидкістю запису не менше 250 Мб / с. Програмне забезпечення з відкритим вихідним кодом "FM Demo" демонструє цю можливість за допомогою запису радіостанцій цілого FM радіодіапазону в смузі 88 - 108 МГц на диск. Ви можете прослуховувати будь-які дві радіостанції одночасно в прямому ефірі або в записі. Зверніть увагу, що одна хвилина запису вимагає 10 Гб дискового простору.

Програмне забезпечення забезпечує відображення спектру в двомірному і тривимірному режимах. Передбачений режим відображення спектру в часі за допомогою зменшується насиченості. Зазвичай в даному режимі легше відстежити поодинокі артефакти в спектрі сигналу.

Якщо необхідно проставити часові мітки в оцифрованному ВЧ сигнал, слід використовувати наявний у BB60C вхід сигналу 1-PPS міток системи GPS. BB60C має розвинену систему запуску розгортки, що дозволяє встановлювати тривалість інтервалу і тимчасову затримку щодо певного тригера. Це дозволяє побачити спектр в специфічний час, наприклад, під час здійснення імпульсної модуляції.


Характеристики скануючих приймачів
Діапазон частот 9кГц-6 ГГц
Смуги пропускання 27 МГц
Швидкість сканування до 24 ГГц / с
Характеристики
Живлення USB
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре