Information
Search

Веб-камера на гаджеті, що може бути природнішим?

  • 10 апреля 2019 09:43:55
  • Reviews :0
  • Просмотров: 101
  • 0

Проте всі твої фоточки, відеотрансляції, відеодзвінки — це додатковий бонус. Головне її призначення — слідкувати за готовністю кави. Думаєш, жартуємо? Аж ніяк!


У 1991 році програмісти комп’ютерної лабораторії Кембриджу зовсім задовбалися бігати з кабінету в зону відпочинку Trojan Room і розчаровуватися виглядом пустої кавоварки. Порозкинувши мізками, вони встановили на кавоварку відеокамеру, підключили її до своїх комп’ютерів, розробили і встановили відповідну клієнтську програму. Тепер кожний співробітник міг у будь-який час подивитися на чорно-білу картинку на моніторі і вирішити, чи варто відривати свої м’які робочі зони від теплого кріселка чи почекати, доки кава буде готовою.


За пару років, картинку з кавоваркою почали транслювати в Інтернет. Кожний, у кого був доступ до мережі, міг подивитися, чи є в Кембриджі готова кава, і порадіти за місцевих програмістів. Саме тоді ідеєю зацікавилася компанія EarthCam і з 1996 року почала виробляти веб-камери.


Прототип, що отримав світову популярність, урочисто відключили від мережі о 9 годині 54 хв. 22 серпня 2001 року. Де спочивають його рештки, історія замовчує. А кавоварку Krups придбало німецьке видання Spiegel Online на аукціоні eBay за 3350 фунтів. Після реставрації виробником вона знову запрацювала, але вже в офісі видання.