Information
Search

Ти правда певний, що нікому не цікаво стежити за тобою?

  • 07 апреля 2019 07:51:32
  • Reviews :0
  • Просмотров: 60
  • 0

Ми вже писали про способи, якими хакери отримують таємний доступ до веб-камер користувачів. Сьогодні додамо ще трохи інформації для роздумів.

Часто користувачі самі полегшують зловмисникам задачу, не міняючи стандартний пароль на уникальній під час установки веб-камери. Але іноді в їх приватне життя проникають за допомогою спеціальних програм.

Система LuminosityLink забезпечує віддалений доступ адміністраторам мережі для підтримки її роботи. Але в Інтернеті у вільному доступі є піратські версії програми. Для доступу до веб-камер користувачів, вони використовують необачно завантажені на ПК чи ноут зараженні додатки. Іноді в систему допомагають проникнути звичайні безкоштовні утіліти для завантаження відео.

DARKCOMET-RAT — троян, що забезпечує повний доступ до вашого пристрою, навколо якого сформувалася ціла спільнота зловмисників. Ретери (як вони себе називають) часто влаштовуються на роботу у магазини електроніки, продають там заражені пристрої. Мета їх діяльності — інтимне відео дівчат (іноді для різноманітності хлопців), яке вони таємно знімають, а потім продають в мережі.

Optic Nerve — сервіс для слідкування, розроблений американською розвідкою для боротьби з тероризмом. Підключаючись до веб-камери користувача, він розпізнає обличчя людини перед монітором і робить скріншоти кожні 5 секунд. Інформація відправляється на віддалені сервери до спеціальних баз.

Ти правда певний, що нікому не цікаво стежити за тобою?