Information
Search

Інформація для роздумів тим, хто планує встановити чи вже встановив камери нагляду в квартирі чи у домі

  • 27 апреля 2019 13:47:32
  • Reviews :0
  • Просмотров: 155
  • 0

Забийте у пошукову систему запрос «раздаем продаем меняем IP-камера» і перегляньте список результатів. Соціальні мережі, форуми, розважальні сайти — всюди пропонуються безкоштовно чи за гроші записи з приватних відеокамер. У закритих спільнотах за гроші вас підключать до перегляду онлайн. Вартість такого задоволення залежить від привабливості об’єкта на думку адміністратора. Звичайно, головні жертви — симпатичні представниці слабкої статі.

Як таке може бути? Погортайте далі список результатів, який видала пошукова система: як налаштувати IP-камеру для перегляду, простий спосіб злому IP-камери... Розібратися в інструкціях людині, обізнаній у хакерських справах, нескладно. 

Задача стає зовсім простою, коли зловмисник працює настроювачем чи установником обладнання. Але велика частина власників приватних відеокамер самі спрощують їм роботу, залишаючи заводський пароль після підключення пристроїв до мережі. Справді, якщо камери встановлені по всьому дому, заморочуватися із зміною пароля на кожній — справа муторна. Але кожний сам вирішує, що йому важливіше: зекономити час чи зберегти таємницю особистого життя.