Information
Search

Флешки datAshur з апаратним шифруванням

DataLocker Sentry Flash Drives K300 Encrypted Keypad Micro SSD 128GB
0

8154 грн

DataLocker Sentry Flash Drives K300 Encrypted Keypad Micro SSD 16GB
0

4527 грн

DataLocker Sentry Flash Drives K300 Encrypted Keypad Micro SSD 256GB
0

10526 грн

DataLocker Sentry Flash Drives K300 Encrypted Keypad Micro SSD 64GB
0

6027 грн

DataLocker Sentry Flash Drives K300 Encrypted Keypad Micro SSD 8GB
0

3245 грн

DataLocker Sentry Flash Drives K300 Encrypted Keypad Micro SSD 32GB
0

0 грн

Показано з 1 по 6 із 6 (всього 1 сторінок)

Флешки з апаратним шифруванням DataLocker Sentry Flash Drives K300 Encrypted Keypad Micro SSD
Фізичні особи та компанії, які приділяють недостатньо уваги питанням захисту конфіденційної інформації, ризикують своєю репутацією, яка часом дорожче за гроші. З кожним роком збитки від втрати і крадіжки приватних даних в грошовому вираженні стрімко зростають. Мета зловмисників — персональні дані клієнтів, комерційна таємниця, інформація про постачальників і бізнес-партнерів, договори та інша інформація, яку можна монетизувати, тобто продати.
Накопичувачі з апаратним шифруванням — флешки на коду, вирішують цю проблему. Вони гарантують безпеку зберігання, захисту та передачі конфіденційної інформації. Компанія iStorage — світовий лідер в з випуску флешок із захистом, які передбачають аутентифікацію за допомогою ПІН-коду. Продукція iStorage затребувана серед представників держструктур, оборонного сектора, навчальних закладів, місцевих і центральних органів влади, енергетичних і комунальних компаній, фінансових установ, а також представників різних сфер бізнесу.

Чому обирають флешки datAshur з захистом даних?

Безпечне рішення. Збереження інформації навіть в разі втрати носія. Доступ до даних має тільки та людина, яка знає пароль.
Гнучкі налаштування. Для захисту від копіювання та видалення інформації в лінійці флешок datAshur Pro передбачений режим «Тільки читання». Є автоблокування після вилучення з порту USB. Можливість створення пароля для користувача і адміністратора.
Апаратна клавіатура. Завдяки клавіатурі на самому корпусі флешки datAshur, пароль неможна перехопити за допомогою клавіатурних шпигунів.
Захист від несанкціонованого силового доступу до інформації з боку третіх осіб. У лінійці нового покоління флешок на коду існує спеціальний пароль для входу під примусом. При введенні такого пароля спрацьовує «червона кнопка», і всі дані миттєво знищуються.
Наша компанія реалізує флешки datAshur USB 2.0 і datAshur Pro USB 3.0 від iStorage. Апаратне шифрування AES 256-bit і доступ до даних виключно по PIN-коду гарантує, що ваша приватна інформація не опиниться у руках зловмисників.
Лінійка флешок на коду datAshur Pro - це:
- 100%-й захист конфіденційних даних;
- самознищення інформації при спробі зламу;
- пило-вологозахист IP57.

Характеристики флешок datAshur з шифруванням даних

Ми пропонуємо захищені паролем флеш-диски об'ємом 4, 8, 16, 32 GB. Лінійка datAshur Pro також включає в себе накопичувачі на 64 GB. Флешки цієї серії можуть бути використані в якості завантажувального диска.
Для початку роботи з пристроєм необхідно ввести ПІН-код від 7 до 15 символів і підключити його до комп'ютера. Невірне 10-кратне введення пароля на флешці datAshur призводить до знищення даних, що зберігаються на ній. Якщо ви забули свій PIN-код, то розблокувати пристрій можна за допомогою пароля адміністратора.
Переваги флешок з ПІН-кодом iStorage datAshur:
- вбудована цифрова клавіатура;
- апаратне шифрування даних в реальному часі;
- знищені дані неможливо відновити;
- захист від кейлоггеров, brute-force-атак;
- ударостійкий і вологонепроникний корпус із екструдованого алюмінію;
- сумісність з всіма операційними системами;
- не вимагають встановлення драйверів.
Щоб замовити флешки на коду datAshur не дорого, скористайтеся корзиною на сайті або зв'яжіться з нами за телефонами, вказаними в шапці.
Лідери продажу