Information
Search

Флешки datAshur з апаратним шифруванням

DataLocker Sentry Flash Drives One Encrypted 128GB FIPS 140-2 Level 3
0

11426 грн

DataLocker Sentry Flash Drives One Encrypted 16GB FIPS 140-2 Level 3
0

2972 грн

DataLocker Sentry Flash Drives One Encrypted 32GB FIPS 140-2 Level 3
0

2972 грн

DataLocker Sentry Flash Drives One Encrypted 4GB FIPS 140-2 Level 3
0

1800 грн

DataLocker Sentry Flash Drives One Encrypted 64GB FIPS 140-2 Level 3
0

7499 грн

DataLocker Sentry Flash Drives One Encrypted 8GB FIPS 140-2 Level 3
0

2400 грн

Показано з 1 по 6 із 6 (всього 1 сторінок)

Флешки з апаратним шифруванням DataLocker Sentry Flash Drives One Encrypted
Фізичні особи та компанії, які приділяють недостатньо уваги питанням захисту конфіденційної інформації, ризикують своєю репутацією, яка часом дорожче за гроші. З кожним роком збитки від втрати і крадіжки приватних даних в грошовому вираженні стрімко зростають. Мета зловмисників — персональні дані клієнтів, комерційна таємниця, інформація про постачальників і бізнес-партнерів, договори та інша інформація, яку можна монетизувати, тобто продати.
Накопичувачі з апаратним шифруванням — флешки на коду, вирішують цю проблему. Вони гарантують безпеку зберігання, захисту та передачі конфіденційної інформації. Компанія iStorage — світовий лідер в з випуску флешок із захистом, які передбачають аутентифікацію за допомогою ПІН-коду. Продукція iStorage затребувана серед представників держструктур, оборонного сектора, навчальних закладів, місцевих і центральних органів влади, енергетичних і комунальних компаній, фінансових установ, а також представників різних сфер бізнесу.

Чому обирають флешки datAshur з захистом даних?

Безпечне рішення. Збереження інформації навіть в разі втрати носія. Доступ до даних має тільки та людина, яка знає пароль.
Гнучкі налаштування. Для захисту від копіювання та видалення інформації в лінійці флешок datAshur Pro передбачений режим «Тільки читання». Є автоблокування після вилучення з порту USB. Можливість створення пароля для користувача і адміністратора.
Апаратна клавіатура. Завдяки клавіатурі на самому корпусі флешки datAshur, пароль неможна перехопити за допомогою клавіатурних шпигунів.
Захист від несанкціонованого силового доступу до інформації з боку третіх осіб. У лінійці нового покоління флешок на коду існує спеціальний пароль для входу під примусом. При введенні такого пароля спрацьовує «червона кнопка», і всі дані миттєво знищуються.
Наша компанія реалізує флешки datAshur USB 2.0 і datAshur Pro USB 3.0 від iStorage. Апаратне шифрування AES 256-bit і доступ до даних виключно по PIN-коду гарантує, що ваша приватна інформація не опиниться у руках зловмисників.
Лінійка флешок на коду datAshur Pro - це:
- 100%-й захист конфіденційних даних;
- самознищення інформації при спробі зламу;
- пило-вологозахист IP57.

Характеристики флешок datAshur з шифруванням даних

Ми пропонуємо захищені паролем флеш-диски об'ємом 4, 8, 16, 32 GB. Лінійка datAshur Pro також включає в себе накопичувачі на 64 GB. Флешки цієї серії можуть бути використані в якості завантажувального диска.
Для початку роботи з пристроєм необхідно ввести ПІН-код від 7 до 15 символів і підключити його до комп'ютера. Невірне 10-кратне введення пароля на флешці datAshur призводить до знищення даних, що зберігаються на ній. Якщо ви забули свій PIN-код, то розблокувати пристрій можна за допомогою пароля адміністратора.
Переваги флешок з ПІН-кодом iStorage datAshur:
- вбудована цифрова клавіатура;
- апаратне шифрування даних в реальному часі;
- знищені дані неможливо відновити;
- захист від кейлоггеров, brute-force-атак;
- ударостійкий і вологонепроникний корпус із екструдованого алюмінію;
- сумісність з всіма операційними системами;
- не вимагають встановлення драйверів.
Щоб замовити флешки на коду datAshur не дорого, скористайтеся корзиною на сайті або зв'яжіться з нами за телефонами, вказаними в шапці.
Лідери продажу