Information
Search
Новинка

Ліцензія на право використання Secret Disk 5 на 10 років


Модель: SD5-PE-10Y-L

Оплата: На карту, наличными при получении
 • Наявність: В наявності
0 відгуків
15000 грн

Покупці, які переглядали цей товар, також цікавлятьсяПризначення Secret Disk 5

 • Захист від несанкціонованого доступу і витоку конфіденційної інформації, що зберігається і оброблюваної на персональному комп'ютері або ноутбуці.
 • Захист інформації на знімних носіях.
 • Розмежування прав користувачів на доступ до захищеної інформації з використанням надійної двофакторної аутентифікації (володіння електронним ключем і знання пароля).
 • Приховування наявності на персональному комп'ютері конфіденційних даних.

Переваги Secret Disk 5

 • Сучасні алгоритми шифрування і надійна процедура підтвердження прав користувача забезпечать захист даних від безлічі загроз.
 • Системний розділ жорсткого диска містить дані, що представляють особливий інтерес для хакерів, конкурентів або інсайдерів. Наприклад, в системному розділі зберігаються облікові записи користувачів, логіни і паролі до різних інформаційних ресурсів, електронна пошта, ліцензійна інформація використовуваних програм і т.д.
  Зловмисники можуть отримати всі ці дані, аналізуючи тимчасові файли ОС, файли підкачки, файли- журнали додатків, дампи пам'яті, а також образ, що зберігається на диску при переході системи в "сплячий" режим.
  Secret Disk 5, на відміну від багатьох конкурентів, дозволяє захистити системний розділ, а також інформацію, що на ньому зберігається.
 • Отримавши доступ до персонального комп'ютера, зловмисник або недобросовісний співробітник може використовувати його для отримання доступу до закритих ресурсів (наприклад, до корпоративних серверів або платіжних даних користувача). Стандартні засоби авторизації операційної системи Microsoft Windows не можуть надійно обмежити завантаження і роботу в операційній системі. Використання електронних USB-ключів і смарт-карт для аутентифікації користувачів до завантаження ОС гарантує доступ до комп'ютера тільки особам, які мають таке право.
  Secret Disk 5 надає найбільш безпечну і надійну на сьогоднішній день процедуру підтвердження прав користувача - двофакторну аутентифікацію - для доступу до даних необхідна не тільки наявність електронного ключа, а й знання пароля до нього.
 • У Secret Disk 5 реалізовані дві функції безпечного видалення даних.
  & nbsp; & nbsp; & nbsp; - Необоротне видалення даних. Відновити файл буде неможливо ні стандартними засобами Windows, ні сторонніми додатками.
  & nbsp; & nbsp; & nbsp; - Переміщення файлу без можливості відновлення за вихідним шляхом. Дозволяє перенести файл або папку, одночасно видаливши їх по вихідному шляху без можливості подальшого відновлення.
 • Новий режим шифрування, застосовуваний в Secret Disk 5, виводить цей продукт на принципово новий рівень забезпечення безпеки даних користувача. Зашифровані файли і папки з конфіденційними даними користувача будуть недоступні системному адміністратору навіть з паралельної сесії Windows, тому що Secret Disk 5 надасть ключ шифрування тільки легітимному власнику інформації.
  Створення та відновлення резервної копії файлів в зашифрованих папках може бути вироблено системним адміністратором мережі навіть дистанційно, при цьому дані будуть залишатися зашифрованими і недоступними ні адміністратору, ні зловмисникам.
 • При встановленні додаткових постачальників криптографії (криптопровайдерів) Secret Disk 5 дозволяє захищати дані відповідно до вимог ГОСТ 28147-89 "Системи обробки інформації. Захист криптографічний". Рішення також може комплектуватися сертифікованим електронним ключем (USB-токеном або смарт-картою).
 • Рішення стійко до можливих збоїв операційної системи або відключень електроживлення, що виключає можливість пошкодження даних. Підтримується резервне копіювання і відновлення ключів шифрування в разі втрати персонального електронного ключа.
 • У разі втрати або поломки USB-ключа або смарт-карти в Secret Disk 5 передбачена можливість резервного відновлення доступу до даних.
 • Процес шифрування диска може бути припинений або навіть перерваний, наприклад, через перебої електроживлення, проте це не спричинить за собою втрату даних. Призупинений або перерваний процес шифрування може бути відновлений в будь-який зручний момент. По завершенні процесу шифрування весь вміст диска стає зашифрованим, що забезпечує надійний криптографічний захист даних, що на ньому зберігаються.
 • Операції початкового шифрування або повного перешифрування для сучасних дисків великого обсягу можуть зажадати значного часу, що може створити певні незручності для користувача.
  В Secret Disk 5 всі операції шифрування, перешифрування і розшифрування проводяться в фоновому режимі. Під час виконання цих операцій диск повністю доступний для роботи, що дає можливість використовувати комп'ютер, не чекаючи закінчення процесу шифрування.
 • Установка Secret Disk 5 не потребує перенастроювання ПО. Шифрування даних "на льоту" і зручний призначений для користувача інтерфейс зроблять роботу на комп'ютері максимально комфортною.
 • У новій версії Secret Disk з'явилася новітня функція створення захищених контейнерів, багато в чому схожих за структурою і способом доступу з віртуальними дисками, але мають кардинальну відмінність: їх можна монтувати на комп'ютерах, де не встановлений Secret Disk. Для використання захищених контейнерів на комп'ютерах без встановленого Secret Disk 5 досить завантажити програму Secret Disk Reader (SDR) і отримати від відправника контейнера пароль доступу.
  Одержувач контейнера може не тільки змонтувати його як віртуальний диск, але і редагувати файли в контейнері, і навіть додавати в контейнер нові файли, які також будуть автоматично зашифровані.

Secret Disk 5 необхідний:

 • При роботі на ноутбуці. Втрата або крадіжка ноутбука, несанкціоноване використання сторонніми особами.
 • При роботі на персональному комп'ютері в офісі. Несанкціонований доступ до даних по локальній мережі або неправомірне використання сторонніми особами під час відсутності користувача на робочому місці.
 • Коли комп'ютер передається на сервісне обслуговування. Несанкціонований доступ до даних під час проведення ремонтних і сервісних робіт внутрішньою IT-службою або зовнішньою сервісною компанією.
 • Якщо Вам необхідно захистити знімні носії. Втрата або крадіжка носіїв тягне за собою втрату конфіденційних даних.
 • Якщо потрібно надати системному адміністратору повний доступ до комп'ютера. При установці нового ПО конфіденційні дані повинні бути захищені.


Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре