Information
Search

Що захищати в банківській карті?

Зараз все іменні картки з чіпом випускаються з безконтактним інтерфейсом PayPass. Без цієї функції випускаються тільки неіменні карти для дрібних операцій або універсальні. Всі інші іменні картки - тільки з безконтактним чипом. І відмовитися від цієї "зручної" функції, нажаль, не можна. Звичайно ж, дуже зручно платити за покупки, не відкриваючи гаманця, просто приклавши його до терміналу. Істотно економиться час на касі, чи не так? Але чим зручніше технологія, чим простіше для користувача, тим простіша вона і для зловмисника. Точно так же, як ви прикладаєте карту до терміналу, також зловмисники прикладають термінал до вашого гаманця. 

Як це зробити непомітно? Дуже просто - в транспорті в годину пік, в метро, ​​стоячи в черзі на касу в супермаркеті. І не треба думати що ви помітите досить великий термінал в руці у зловмисника - він буде захований в сумку, або взагалі можна перепаяти, і термінал буде захований в сумці, а в руці зловмисника буде тільки маленька антена. На те технологія і безконтактна.

Нажаль, технологія PaуPass регулюється компаніями VISA і MasterCard, і банки не мають на них впливу. Тому, відключити цю функцію або виставити обмеження на зняття грошей без введення пін-коду, практично неможливо. Можна відключити оплату в інтернеті, встановити ліміт на зняття готівки в добу, але не PayPass. До 100-200 гривень знімається без введення ПІН-коду, в інших же випадках просити ПІН-код чи ні, вирішує банк, на підставі своїх алгоритмів.

Є два способи захистити себе від негласного зняття грошей:

Просвердлити отвір в карті в місці розташування чіпа або пошкодити антену.

Використовувати екрануючі матеріали, щоб заблокувати роботу PayPass тільки на час, поки картка лежить в гаманці.

Супутні Товари

Популярні Статті
Особистий ключ електронного підпису розміщено на незахищеному носії інформації - що робити
Платники при відправці електронних документів фіскалам (подачі декларації / відправлення податкових на реєстрацію) починаючи з 16 квітня 2019 року стали отримувати квитанції з попередженням про те, що..
19557
Інструкція по роботі з токенами SecureToken-337
Токени ТОВ «АВТОР» 337 серії є смарт-карти з пластиковим або металевим роз'ємом:SecureToken 337M - з пластиковим USB роз'ємом.SecureToken 337К - з металевим.Crypto Cart 337 - вона відрізняється тільки..
14598
Інструкція по роботі з токенами Алмаз-1К, Кристал-1
Токени Інституту Інформаційних Технологій представляють собою смарт-карти в пластиковому або металевим корпусі, умовно їх можна розділити на три моделі: Алмаз-1К в пластиковому або в металевому кор..
6769
Як відключити стеження в браузері Google Chrome
Компанія Google днями знову опинилася в центрі уваги. Всі вже давно знають, що браузер Хром стежить за користувачами і «зливає» інформацію куди потрібно, але ось останні новини вже переходять усі межі..
5585