Information
Search

Подарунок начальниці

Чи згодні ви, що цукерки і букет квітів, канцелярське приладдя та інші дрібниці — це банальний презент, який неодмінно загубиться посеред інших? Якщо ви хочете не просто піднести ексклюзивний подарунок керівнику жінці, але й підкреслити своє ставлення до неї, продемонструвати знання у сфері сучасних технологій, а також свій смак, то ви потрапили на потрібний сайт.

Якщо ваш керівник пані, то у будь-якому випадку доведеться замислитися. В той час, коли чоловікові досить піднести корисну і якісно виготовлену річ, ділові жінки звертають увагу не тільки на функціональність подарунка, але й на естетичну сторону. Також не забувайте про упаковку — це як вишенька на торт, вона доповнює загальне позитивне враження від презенту.

Товари Locker's — відмінний подарунок для ділової жінки з будь-якого приводу

В епоху цифрових технологій важливо дбати про збереження конфіденційної інформації. Вироби з RFID-захистом справляються з цим завданням на відмінно. А ми передбачили, щоб вони не тільки на 100 % виконували свої функції, але й виглядали стильно і витончено.

Що доречно подарувати діловій жінці:

  • Високоякісні вироби з натуральної шкіри (обкладинки для паспорта, чохли фарадея). Представлені в різних кольорах, з можливістю нанесення тиснення з фольгою будь-якого кольору або без неї.  • Екрануючі настільні скриньки з натуральної деревини (призначені для захисту смартфону від несанкціонованого доступу). У виробництві використовується деревина різноманітних порід за різною ціною. Вироби виготовляються за індивідуальним замовленням, щоб скринька гармонійно вписалася в інтер'єр. Є можливість додавання металевої таблички з гравіруванням, а також передбачено нанесення лазерного гравірування безпосередньо на скриньку.  • Зовнішні USB-накопичувачі (флешки з апаратним шифруванням і захистом від Brute Force-атак);


  • Портативні та настільні HDD-диски, SSD-диски з об'ємом пам’яті до 8 терабайт (захищені, з апаратним шифруванням).


Подарунок діловій жінці можна піднести в гарній дерев'яній коробочці. На ній доцільно розмістити логотип або інше зображення. При замовленні від 10 штук надається послуга нанесення логотипу компанії методом лазерного гравірування або повноколірного друку.Супутні Товари

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Популярні Статті
Інструкція по роботі з токенами SecureToken-337
Токени ТОВ «АВТОР» 337 серії є смарт-карти з пластиковим або металевим роз'ємом:SecureToken 337M - з пластиковим USB роз'ємом.SecureToken 337К - з металевим.Crypto Cart 337 - вона відрізняється тільки..
36164
Особистий ключ електронного підпису розміщено на незахищеному носії інформації - що робити
Платники при відправці електронних документів фіскалам (подачі декларації / відправлення податкових на реєстрацію) починаючи з 16 квітня 2019 року стали отримувати квитанції з попередженням про те, що..
29454
Інструкція по роботі з токенами Алмаз-1К, Кристал-1
Токени Інституту Інформаційних Технологій представляють собою смарт-карти в пластиковому або металевим корпусі, умовно їх можна розділити на три моделі: Алмаз-1К в пластиковому або в металевому кор..
18909
Глушилка, джаммер або пригнічувач радіосигналів: що це таке і навіщо воно мені
Все перераховане відноситься до одного пристрою, призначення якого - створити перешкоди для радіоканалу. Інша техніка, яка працює на заглушеній частоті, перестає передавати і приймати сигнали в радіус..
18356