Information
Search

Подарунок автомобілісту

Подарунок автомобілісту

Який можна вибрати подарунок автомобілісту, котрий більшу частину часу проводить за кермом і жити не може без свого транспортного засобу?

Автомобіль для його власника - не тільки засіб пересування. Часто власник «залізного коня» відноситься до нього з особливим трепетом, переживаючи за кожну подряпину, побоюється, щоб не втратити його зовсім. Останнім часом кількість викрадень авто тільки зростає. І, здавалося б, в сучасних, дорогих авто повинно бути все передбачено. Але, на жаль, система Keyless Go / SmartKey такаж зручна для використання, як і вразлива і доступна для викрадачів. Авто можуть викрасти за допомогою так званої "довгої руки" або "вудки".

Подарунок автолюбителю може бути корисним.

Тому ви можете подарувати подарунок корисний не тільки іменинникові, але і його залізному коню.
В асортименті нашого інтернет-магазину представлені кілька моделей.
  • Чохол з натуральної шкіри зі змінною підкладкою на застібці-пружині.
  • Корпусний чохол. Такий чохол прослужить довго, завдяки запатентованій технології: екрануючий корпус з міді, заземлення і металізована тканина - все це в комплексі забезпечить довговічність і надійний захист від викрадення. У такому чохлі тканина ніколи не перетреться і радіосигнал ніколи не покине захисного чохла.
Якщо хочете надати подарунку індивідуальності - ми втілимо будь-яку ідею в життя.
Можливе гравірування імені або марки авто на самому чохлі. Також можливо нанести будь-який текст або зображення на упаковку з фанери.

У цій категорії немає товарів.