Information
Search

Переїзд на новий склад

З 10 по 18 липня ми будемо перевозити наш склад в нове приміщення.

У зв'язку з цим, в цей період ми не зможемо відвантажувати товари.

Всі замовлення, зроблені на нашому сайті в цей період будуть оброблені з 18 липня.

Також повідомляємо, що всю нашу продукцію можна купити в нашого партнера "Об'єднання ЮГ".

З 10 по 18 липня на сайті партнера діє знижка 5% на всю продукцію нашого виробництва. Для отримання знижки вкажіть промо код lockers при оформленні замовлення або повідомте його менеджеру по телефону.


https://yug.com.ua/

Популярні Статті
Особистий ключ електронного підпису розміщено на незахищеному носії інформації - що робити
Платники при відправці електронних документів фіскалам (подачі декларації / відправлення податкових на реєстрацію) починаючи з 16 квітня 2019 року стали отримувати квитанції з попередженням про те, що..
19421
Інструкція по роботі з токенами SecureToken-337
Токени ТОВ «АВТОР» 337 серії є смарт-карти з пластиковим або металевим роз'ємом:SecureToken 337M - з пластиковим USB роз'ємом.SecureToken 337К - з металевим.Crypto Cart 337 - вона відрізняється тільки..
14343
Інструкція по роботі з токенами Алмаз-1К, Кристал-1
Токени Інституту Інформаційних Технологій представляють собою смарт-карти в пластиковому або металевим корпусі, умовно їх можна розділити на три моделі: Алмаз-1К в пластиковому або в металевому кор..
6652
Як відключити стеження в браузері Google Chrome
Компанія Google днями знову опинилася в центрі уваги. Всі вже давно знають, що браузер Хром стежить за користувачами і «зливає» інформацію куди потрібно, але ось останні новини вже переходять усі межі..
5552