Information
Search

LOCKER's - тепер маркетплейс!

Що це означає для вас, наші дорогі покупці?

Тепер перед вами ще більш широкий асортимент продукції, яка допоможе вам подбати про безпеку вашої конфіденційної інформації і майна.

Наш каталог поповнився новими товарами:

  • сигналізації для захисту вашої квартири, заміського будинку, гаража або дачі; 
  • системи відеоспостереження, в тому числі комплекти відеоспостереження, відеореєстратори; 
  •  автомобільні відеореєстратори. 

Системи відеоспостереження та сигналізації прості в установці. Але якщо вам потрібна допомога в монтажі, ми надішлемо до вас наших майстрів.

Але це ще не все!

Ми раді представити вам продукцію українського бренду AMJ.

Компанія AMJ створює і випускає аксесуари преміум-класу, які служать для захисту автомобіля від угону.

Тепер в нашому інтернет-магазині представлена ​​лінійка протиугінних чохлів AMJ з новим рівнем захисту. Познайомитися товарами ви можете за посиланням (посилання)

А тепер прийшла черга хороших новин для наших колег.

Якщо ви випускаєте продукцію для безпеки інформації та майна, ми будемо раді розмістити ваші товари в нашому маркетплейсе на взаємовигідних умовах.

Для отримання додаткової інформації телефонуйте нам за телефонами, вказаними в шапці сайту, або пишіть на пошту snitko@lockers.com.ua.Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Популярні Статті
Інструкція по роботі з токенами SecureToken-337
Токени ТОВ «АВТОР» 337 серії є смарт-карти з пластиковим або металевим роз'ємом:SecureToken 337M - з пластиковим USB роз'ємом.SecureToken 337К - з металевим.Crypto Cart 337 - вона відрізняється тільки..
35509
Особистий ключ електронного підпису розміщено на незахищеному носії інформації - що робити
Платники при відправці електронних документів фіскалам (подачі декларації / відправлення податкових на реєстрацію) починаючи з 16 квітня 2019 року стали отримувати квитанції з попередженням про те, що..
29138
Інструкція по роботі з токенами Алмаз-1К, Кристал-1
Токени Інституту Інформаційних Технологій представляють собою смарт-карти в пластиковому або металевим корпусі, умовно їх можна розділити на три моделі: Алмаз-1К в пластиковому або в металевому кор..
18365
Глушилка, джаммер або пригнічувач радіосигналів: що це таке і навіщо воно мені
Все перераховане відноситься до одного пристрою, призначення якого - створити перешкоди для радіоканалу. Інша техніка, яка працює на заглушеній частоті, перестає передавати і приймати сигнали в радіус..
17388