Information
Search

Новий диск з криптозащитой diskAshur M2 від Istorage

Представляємо нову розробку iStorage - SSD diskAshur M² з аутентифікацією по PIN-коду і з апаратним шифруванням.

Нова модель має новий, ультрапортативний, міцний і елегантний дизайн, що включає самі передові атрибути безпеки, якими славиться iStorage.

DiskAshur M² шифрує дані з використанням перевіреного FIPS PUB 197, 256-бітного апаратного шифрування AES-XTS і захищеного мікропроцесор з підтримкою Common Criteria EAL4 +, який використовує вбудовані механізми фізичного захисту, призначені для захисту від зовнішнього втручання, обходу фізичних атак і т. д.

Накопичувач забезпечує надшвидку назад сумісну швидкість передачі даних USB 3.2 і доступний в обсязі від 120 ГБ до 2 ТБ. DiskAshur M² легкий, пило і водонепроникний (сертифікат IP68), ударостійкий (витримує падіння з 4 м на бетонну поверхню і вага 2,7 тонни автомобіля), що робить його надміцним.


Доступні обсяги DiskAshur M²

  • 120 ГБ
  • 240 ГБ
  • 500 ГБ
  • 1 ТБ
  • 2 ТБ

Можливості diskAshur M2:
Легке використання

Просто введіть 7-15-значний PIN-код для аутентифікації і використання в якості звичайного портативного SSD. Коли диск відключений, всі дані шифруються з використанням 256-бітного апаратного шифрування AES-XTS (програмне забезпечення не вимагається).

Відповідність FIPS 140-3 Level 3, захист від несанкціонованого доступу

Всі дані, що зберігаються на diskAshur M², зашифровані з використанням перевіреного стандарту FIPS PUB 197, 256-бітного апаратного шифрування AES-XTS. Всі компоненти, що входять до складу diskAshur M², повністю покриті шаром надміцної епоксидної смоли, яку практично неможливо видалити без незворотного пошкодження компонентів. Накопичувач також спроектований таким чином, щоб бути видимим при розтині, щоб користувачеві було очевидно, був він розкритий і зламаний.

Зносостійка клавіатура

Вбудована клавіатура покрита шаром полімерного покриття, яке захищає клавіші і приховує їх використання, щоб не допустити потенційного злому часто використовуваних клавіш.

Міцний і ударостійкий

DiskAshur M² надзвичайно міцний, витримує падіння з висоти до 4 м на бетонну поверхню, також витримує вагу 2,7 тонни.

Не потрібно турбуватися при попаданні в воду

Акредитація пристрою IP68 означає, що він витримає занурення на глибину 1,5 м протягом 30 хвилин і вважається досить захищеним від пилу, бруду і піску.

Тонкий і витончений дизайн

Новий диск diskAshur M 2 вийшов дуже легким і розміром, менше, ніж телефон. Це робить його надпортативним.

Вага: 86 грам
(розміри з зовнішнім чохлом)

Вага: 65 грам
(тільки диск)

PIN-коди незалежних користувачів і адміністраторів

Це робить його ідеальним для корпоративного і державного використання. Якщо користувач забув свій PIN-код, диск можна розблокувати за допомогою PIN-коду адміністратора. Потім його можна налаштувати користувачеві встановити новий PIN-код користувача.

Реєстрація ПІН-коду користувача

Адміністратор може встановити політику обмеження для ПІН-коду користувача. Це включає установку мінімальної довжини PIN-коду, а також вимога введення одного або декількох «спеціальних символів». «Спеціальний символ» діє як «SHIFT + цифра».

Переносьте файли за секунди

Блискавична назад сумісна швидкість передачі даних USB 3.2.
Автоматичне блокування

Автоматично блокується при відключенні від головного комп'ютера або при відключенні харчування порту USB. Його також можна налаштувати на автоматичне блокування після заданого часу.

Саморуйнування

Попередньо запрограмуйте diskAshur M² за допомогою ПІН-коду самознищення. Після його введення дані, ключ шифрування і все ПІН-коди видаляються і відображаються як загублені назавжди.

Скидання пристрою

Видаляє ключ шифрування, все PIN-коди і відображає всі дані як втрачені назавжди. Потім диск може бути повторно розгорнуть, при цьому випадковим чином генерує новий ключ шифрування - процес, який можна повторювати стільки разів, скільки буде потрібно.

Внесення в білий список мереж

Налаштований з унікальним VID / PID і внутрішнім / зовнішнім серійним номером зі штрих-кодом, що дозволяє легко інтегрувати його в стандартне програмне забезпечення для управління кінцевими точками (білий список) для задоволення внутрішніх корпоративних вимог.

DiskAshur M 2 надає ряд переваг, допомагаючи вам:

Захистіть дані від кібератак, витоку даних і людської помилки

Дотримуйтесь закони про безпеку та конфіденційність даних, такі як GDPR, CCPA, HIPAA та інші ..

Уникайте великих штрафів в результаті недотримання вимог, а також додаткових витрат, пов'язаних з порушенням

Зберігайте безпечне автономне резервне копіювання ваших даних, до якого ви можете отримати доступ і швидко відновити в разі атаки програми-здирника

Завоювати довіру клієнтів

Сприяти позитивної репутації бренду

Заохочувати передові методи захисту даних в організації

Підтримувати безперервність бізнесу


Супутні Товари

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Популярні Статті
Інструкція по роботі з токенами SecureToken-337
Токени ТОВ «АВТОР» 337 серії є смарт-карти з пластиковим або металевим роз'ємом:SecureToken 337M - з пластиковим USB роз'ємом.SecureToken 337К - з металевим.Crypto Cart 337 - вона відрізняється тільки..
35509
Особистий ключ електронного підпису розміщено на незахищеному носії інформації - що робити
Платники при відправці електронних документів фіскалам (подачі декларації / відправлення податкових на реєстрацію) починаючи з 16 квітня 2019 року стали отримувати квитанції з попередженням про те, що..
29138
Інструкція по роботі з токенами Алмаз-1К, Кристал-1
Токени Інституту Інформаційних Технологій представляють собою смарт-карти в пластиковому або металевим корпусі, умовно їх можна розділити на три моделі: Алмаз-1К в пластиковому або в металевому кор..
18365
Глушилка, джаммер або пригнічувач радіосигналів: що це таке і навіщо воно мені
Все перераховане відноситься до одного пристрою, призначення якого - створити перешкоди для радіоканалу. Інша техніка, яка працює на заглушеній частоті, перестає передавати і приймати сигнали в радіус..
17388