Information
Search

Новинка от DataLocker - зашифрованный диск DL4 FE с мощным удаленным управлением

В наслідок карантину і віддаленої роботи, дані компаній стали децентралізованими. Дані вашої організації постійно перебувають у русі, в той час як загрози ніколи не були такими серйозними. Щоб захистити вашу найважливішу інформацію від витоку або втрати даних, вам потрібні зашифровані диски, які неймовірно безпечні, можуть бути видалені з будь-якого місця і при цьому дозволяють співробітникам працювати продуктивно. DL4 FE входить в лінійку продуктів DataLocker®.

Переваги DL4 FE

Потужне шифрування прямо з коробки

Все, що вам потрібно для шифрування даних, вбудовано в сертифікований диск DL4 FE з FIPS 140-2 рівень 3. Ніяких драйверів. Ніяких налаштувань. Просто залізо, апаратне 256-бітове шифрування AES в простому у використанні інтерфейсі, яке додатково охороняється армією автоматизованих політик безпеки.

Ніколи не ризикуйте втратити свої дані

Політики віддаленого управління з SafeConsole® дозволяють адміністраторам віддалено блокувати, прати або виводити пристрою з ладу за допомогою віддаленого "вибуху" пристрою, знищуючи всі дані в разі спроби крадіжки. Крім того, SilentKill ™ надає користувачам спеціальний код для знищення зашифрованих даних пристрою в разі виникнення надзвичайних ситуацій.

Забезпечте прийняття користувачами за допомогою простого у використанні сенсорного екрану

Кольоровий сенсорний екран дає кінцевим користувачам швидкий доступ до захищених даних і дозволяє їм налаштовувати свій пристрій. Інструкції на екрані роблять установку швидкої і легкої. Випадкова розкладка клавіатури з буквами, цифрами і спеціальними символами запобігає поверхневий аналіз відбитків пальців або не дозволяє зловмисникам вгадати повторюється шаблон введення.

Віддалене управління і аудит всього вашого парку

Всіма дисками DL4 FE можна дистанційно керувати за допомогою SafeConsole, що дає адміністраторам можливість віддалено блокувати або прати диски, скидати паролі, переглядати місця останнього використання і бачити, які дані були додані, видалені або змінені на диску. Встановіть політики для кожного пристрою або групи для всіх дисків у вашому парку.

Особливості DL4 FE

Політики надійних паролів

Встановіть строгі політики паролів, такі як використання непослідовних, неповторяющихся символів, спеціальних символів і мінімальної кількості символів.

Нічого встановлювати

Все шифрування, адміністрування і аутентифікація виконуються на пристрої DL4 FE. Це означає, що пристрої в автономному режимі не вимагають програмного агента; вони працюють прямо з коробки.

SilentKill ™

Дозвольте користувачам під примусом знищити пристрій або збережені дані, не залишаючи слідів, шляхом введення спеціального коду (налаштовується адміністратором).

Захист паролем грубої сили

При використанні адміністратори можуть налаштувати, скільки невдалих спроб необхідно, перш ніж пристрій знищить корисне навантаження.

Повністю керований пристрій

Використовуйте DataLocker SafeConsole для управління окремими пристроями та групами пристроїв за допомогою автоматизованих політик.

Сертифікація FIPS 140-2 рівня 3

Настоящая сертификация устройства уровня 3 с сертифицированным контроллером Common Criteria EAL5 + внутри. Обеспечивает постоянное аппаратное шифрование. Выделенный 256-битный криптографический механизм AES в режиме XTS соответствует строгим криптографическим стандартам и более безопасен, чем альтернативы на основе программного обеспечения. Закаленные внутренние детали и корпус для повышенной физической безопасности.

Управляемые функции DL4 FE

"Детонація" віддаленого пристрою

дозволяє адміністраторам функціонально знищувати пристрій і його дані віддалено для захисту від крадіжки даних або ключа шифрування (налаштовується адміністратором. Потрібно SafeConsole).

Захист від шкідливих програм

автоматично сканує файли і поміщає в карантин / видаляє погані додатки / файли на основі налаштувань політики (необов'язкове оновлення. Потрібно SafeConsole).

Можливості комплексного аудиту

мати повний запис про активність файлів (включаючи зміни імені на пристрої), спробах введення пароля, розташуванні пристроїв і комп'ютерів, стан пристрою і діючих політиків (налаштовується адміністратором. Потрібно SafeConsole).

Data GeoFencing

SafeConsole використовує геозон, довірені мережі і ZoneBuilder, щоб гарантувати, що пристрій змінює стан безпеки в залежності від свого місця розташування (настроюється адміністратором. Потрібно SafeConsole).

Варианты использования

Виробництво

Надзахищена передача даних для промислових робочих станцій з повітряними зазорами, які обслуговують мережі OT.

Фінанси і страхування

Безпечне сховище для віддалених співробітників, яким необхідний доступ до конфіденційних даних облікових записів клієнтів.

Охорона здоров'я

Безпечне транспортування даних великого формату, регульованих HIPAA, таких як файли розширеної візуалізації або навіть записи пацієнтів.

Технічні характеристики

Обсяг диска

SSD: 1 ТБ, 2 ТБ, 4 ТБ, 7,6 ТБ, 15,3 ТБ
HDD: 500 ГБ, 1 ТБ, 2 ТБ

Габаритні розміри

Д: 12,3 см Ш: 7,7 см В: 2,1 см

Вага

294 г

Фізична охорона

Kensington Security Slot ™
Загартовані внутрішні деталі і корпус

Криптографічний процес

Пристрій FIPS 140-2 рівня 3, криптографічний модуль AES 256 біт XTS
Захищений мікропроцесор, сертифікований Common Criteria EAL 5+

Інтерфейс

USB-C на пристрої, сумісний з USB 3.2, USB 2.0 (диски 8 ТБ і менше)
(Кабелі USB-C, USB-A і USB-C - в комплекті)

Швидкість передачі

USB C 3.2: 150 МБ / с при читанні, 100 МБ / с при записі
USB 2.0: 40 МБ / с при читанні, 20 МБ / с при записі

Стандарти та сертифікація

Відповідність TAA
Сертифікат IP64
Відповідність RoHS
FCC
CE

Сумісність управління

Microsoft Windows

Сумісні ОС

Microsoft Windows, macOS®, Linux® або будь-який інший комп'ютер, що підтримує USB-накопичувач.

Парт номера

DL4-500GB-FE
DL4-1TB-FE
DL4-2TB-FE
DL4-SSD-1TB-FE
DL4-SSD-2TB-FE
DL4-SSD-4TB-FE
DL4-SSD-7.6TB-FE
DL4-SSD-16TB- FE

Мови пристрою

Англійська, французька, німецька, іспанська

Гарантія

3-річна обмежена гарантія


Супутні Товари

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Популярні Статті
Інструкція по роботі з токенами SecureToken-337
Токени ТОВ «АВТОР» 337 серії є смарт-карти з пластиковим або металевим роз'ємом:SecureToken 337M - з пластиковим USB роз'ємом.SecureToken 337К - з металевим.Crypto Cart 337 - вона відрізняється тільки..
31870
Особистий ключ електронного підпису розміщено на незахищеному носії інформації - що робити
Платники при відправці електронних документів фіскалам (подачі декларації / відправлення податкових на реєстрацію) починаючи з 16 квітня 2019 року стали отримувати квитанції з попередженням про те, що..
27401
Інструкція по роботі з токенами Алмаз-1К, Кристал-1
Токени Інституту Інформаційних Технологій представляють собою смарт-карти в пластиковому або металевим корпусі, умовно їх можна розділити на три моделі: Алмаз-1К в пластиковому або в металевому кор..
15767
Глушилка, джаммер або пригнічувач радіосигналів: що це таке і навіщо воно мені
Все перераховане відноситься до одного пристрою, призначення якого - створити перешкоди для радіоканалу. Інша техніка, яка працює на заглушеній частоті, перестає передавати і приймати сигнали в радіус..
13306