Information
Search

Новинка 2020 року - металошукач Garrett ACE APEX!

У середині травня 2020 року американська компанія Garrett Metal Detectors представила світу свою новинку - металошукач моделі ACE APEX. Що ж являє собою такий пристрій і в чому його переваги перед вже існуючими аналогами подібного обладнання? Про це ми і розповімо вам в цьому огляді.


Характеристики Garrett ACE APEX

У перекладі з англійської «APEX», означає - «Вершина», і в даному випадку це назва повністю себе виправдовує. Без перебільшення можна сказати, що металошукач моделі APEX увібрав в себе всі сучасні технології в сфері приладового пошуку і розташувався на вершині лінійки сімейства детекторів Garrett ACE, які в народі називаються «асьці». І повірте, ознайомившись з характеристиками даного пристрою, вам відразу захочеться купити нову «Аську» і відправитися на пошуки свого «скарбу».

Не будемо вас мучити і наведемо основні характеристики новинки 2020 року від компанії Garrett:

 • 4 пошукові частоти - 5, 10, 15, 20 кГц;
 • наявність стандартної мультічастоти Multi-Flex і спеціального многочастотного режиму Multi-Salt, завдяки якому можна проводити пошуки на солоному піску і складному грунті;
 • 32 каналу (по 8 для кожної частоти), які дозволяють виділитися поміж будь-яких перешкод і інших металошукачів;
 • наявність бездротової технології Z-Lynk, завдяки якій ви зможете використовувати бездротові навушники і передавачі Garrett Z-Lynk;
 • 6 режимів пошуку - «все метали», «монети», «монети США», «ювелірні вироби», «реліквії», «власні режим»;
 • великий ЖК-дисплей, оснащений підсвічуванням екрану;
 • вбудована акумуляторна батарея, яка забезпечує до 15 годин безперервної роботи металошукача і заряджається від стандартного USB-роз'єму;
 • наявність функції Iron Audio, що дозволяє визначати глибоке залізо і виділяти цікаві предмети на тлі металевих пробок і іншого сміття;
 • вологостійкий блок і водонепроникна котушка, яку можна занурювати в воду до блоку управління;
 • невелика вага - 1,13 кг.

 Як бачите, характеристики Garrett ACE APEX дійсно вражають. Але чому ж ще цікавий цей металошукач?


Конструкція Garrett ACE APEX 

Новинка вийшла досить компактною. Основу конструкції становить S-образна штанга (знайома шукачам скарбів по моделі АТ МАХ) яка регулюється від 1.09, до 1.14 метра. Рукоятка пристрою має гумову оболонку, що дозволяє руці міцно тримати її навіть при великій вологості навколишнього середовища.


Котушка ACE APEX 

Garrett ACE APEX оснащений новою котушкою Garrett Viper Multi-Flex series coil, яка має розміри 6х11 дюймів і дозволяє ефективно працювати на засмічених територіях з мінімальним показником втрати глибини. При цьому показник поділу прилеглих цілей залишається дуже високим. Ця котушка підходить тільки для даного металлоікателя. Також котушки попередніх моделей не сумісні з новим детектором.

Варто відзначити, що незабаром компанія Garrett може випустити на ринок додаткові котушки для даної моделі. Скоріш за все це буде, так звана, котушка-снайперка і велика котушка, призначена для пошуку на великих просторах.

 

Дисплей APEX 

На дисплеї металошукача відображається вся необхідна інформація:

 • діапазон VDI, який варіюється в межах від 0 до 99. Змінювати показник дискримінації можна з кроком 5;
 • індикатор глибини залягання мети;
 • рівень чутливості;
 • показник заряду акумуляторної батареї.

Вся інформація відображається великими цифрами, а підсвічування дисплея дозволяє виробляти пошуки при яскравому сонячному освітленні або в темний час доби.


Модифікації Garrett APEX

 На Українському ринку металошукач даної моделі представлений в двох модифікаціях - Standard і Wireless package. У комплектації останньої додатково присутні: пластиковий захист на котушку і бездротові навушники MS-3.

 

Вартість металошукача APEX 

Вартість Garrett ACE APEX Standard 520 $, Garrett ACE APEX Wireless package - 600 $. Дізнатися точну ціну в гривні даної моделі металошукача, а також уточнити всі питання, що цікавлять вас моменти, ви завжди зможете у фахівців нашої компанії.


Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Популярні Статті
Інструкція по роботі з токенами SecureToken-337
Токени ТОВ «АВТОР» 337 серії є смарт-карти з пластиковим або металевим роз'ємом:SecureToken 337M - з пластиковим USB роз'ємом.SecureToken 337К - з металевим.Crypto Cart 337 - вона відрізняється тільки..
35508
Особистий ключ електронного підпису розміщено на незахищеному носії інформації - що робити
Платники при відправці електронних документів фіскалам (подачі декларації / відправлення податкових на реєстрацію) починаючи з 16 квітня 2019 року стали отримувати квитанції з попередженням про те, що..
29134
Інструкція по роботі з токенами Алмаз-1К, Кристал-1
Токени Інституту Інформаційних Технологій представляють собою смарт-карти в пластиковому або металевим корпусі, умовно їх можна розділити на три моделі: Алмаз-1К в пластиковому або в металевому кор..
18361
Глушилка, джаммер або пригнічувач радіосигналів: що це таке і навіщо воно мені
Все перераховане відноситься до одного пристрою, призначення якого - створити перешкоди для радіоканалу. Інша техніка, яка працює на заглушеній частоті, перестає передавати і приймати сигнали в радіус..
17382