Information
Search

Підсумки участі Locker's в міжнародній виставці AutoTechService

  • 07 июня 2019 10:10:05
  • Просмотров: 89
  • 0
Хочемо поділитися результатами нашої участі в 26-й міжнародній виставці для професіоналів сфери автосервісу і післяпродажного обслуговування автомобілів «Автотехсервіс», яка проходила в Києві з 29 травня по 1 червня.
Ми представили до уваги відвідувачів вже добре відомі протиугінні екрануючі чохли для автоключей. Продукція викликала інтерес у гостей заходу. Серед плюсів автолюбителі виділили наявність розмірного ряду чохлів, якісне виконання і простоту використання. Кілька дилерів висловили бажання співпрацювати з нами.
Також ми представили нашу новинку - Locker Block. Це пристрій, який захищає автомобіль від викрадення методом ретрансляції, але не в пасивному режимі, як наші екрануючі чохли, а абсолютно новим - активним методом! Невеликий брелок генерує спеціальну цифрову перешкоду, яка заважає коректному використанню зловмисниками сигналу зі смартключа.
Власники авто в цілому поставилися скептично до нашого винаходу: ну ще одна протиугінна система, знову «винайшли велосипед» ... Але ось співробітники СТО, електронники та ті, хто займається сигналізацією і подібними речами, навпаки, надміру зацікавилися новинкою!
Ми випустили тестову партію Locker Block в кількості 50 штук. На виставці і протягом тижня після неї ми роздали, а також розіслали поштою по Україні ці пристрої всім бажаючим (електронникам і автосервісам) для тестування в роботі з різними марками і моделями авто, різними типами сигналізації. Результати перевірки «в польових умовах» будуть проаналізовані, після чого функціонал пристрою буде доопрацьовано. І тільки після тестів і доробок ми зможемо випустити продукт на ринок.
Кілька недоліків в роботі Locker Block були виявлені безпосередньо під час виставки, на стендах провідних виробників протиугінних систем. Їх виправлення вже внесено в програму доопрацювання. Після отримання зворотного зв'язку від наших тестерів ми плануємо випустити вдосконалену версію в більш зручному дизайні - з компактним і привабливим корпусом.
Дякуємо всім гостям нашого стенду, а також організаторам і учасникам виставки «Автотехсервіс»! До нових зустрічей!