Information
Search

Для чого потрібно захисне поляризаційне скло приватності на екран смартфона?

Смартфон - хранитель практично всього життя людини. Але чи він надійний? Існує безліч способів простежити за людиною через його телефон. Це і трояни, і липові соти, і попередньо «заряджені» подарунки. Але найбільш несподіваний і найменш технологічний спосіб дізнатися всі ваші таємниці - просто заглянути в ваш екран через плече.

Людина - істота цікава, і вона машинально подивиться в смартфон сусіда, з яким їде в маршрутці або сидить поруч у черзі до стоматолога. В цьому немає нічого поганого і страшного, якщо наприклад, ви просто дивітеся котиків в інтернеті. Але якщо ваш коханий(а) надіслав(а) щось дуже особисте, то може бути як мінімум незручно, якщо це побачить стороння людина.

І якщо це «незручно» залишиться між вами і випадковим попутником, то, наприклад, листування в месенджері про контракт або випадкове смс на переговорах, підглянуте через плече, може круто змінити долю, в тому числі і всієї фірми. Крім того, такі повідомлення приходять коли завгодно і можуть застати зненацька в кафе, ресторані, або, як часто буває, в сесійній залі Верховної Ради.

Верховна рада - це взагалі окрема історія: в журналістській ложі завжди сидять фахівці з відмінною оптикою, що дозволяє читати все, що відбувається на екранах гаджетів депутатів. Тому останні вже не раз сідали в калюжу не тільки з коханками, але і з «договорняками» різного рівня.

Зараз всі виробники смартфонів намагаються розширювати кут огляду свого пристрою, і хваляться, у кого він більше. Але як показує практика, саме цей нюанс може зіграти з власником гаджета злий жарт, коли буде не просто «незручно» ... Тому варто задуматися про те, щоб навпаки - звузити кут огляду екрану, якщо ви хочете скоротити коло осіб, які знають про те , що твориться в вашому смартфоні.

Для цього відмінно підійде поляризаційне скло. Клеїться воно так само, як і звичайне захисне скло, але не тільки оберігає екран телефону від подряпин, але і захищає дещо важливіше - інформацію на цьому самому екрані. Розбитий екран можна замінити, а ось витік важливих конфіденційних даних скасувати вже буде не можна ...

Популярні Статті
Особистий ключ електронного підпису розміщено на незахищеному носії інформації - що робити
Платники при відправці електронних документів фіскалам (подачі декларації / відправлення податкових на реєстрацію) починаючи з 16 квітня 2019 року стали отримувати квитанції з попередженням про те, що..
19565
Інструкція по роботі з токенами SecureToken-337
Токени ТОВ «АВТОР» 337 серії є смарт-карти з пластиковим або металевим роз'ємом:SecureToken 337M - з пластиковим USB роз'ємом.SecureToken 337К - з металевим.Crypto Cart 337 - вона відрізняється тільки..
14612
Інструкція по роботі з токенами Алмаз-1К, Кристал-1
Токени Інституту Інформаційних Технологій представляють собою смарт-карти в пластиковому або металевим корпусі, умовно їх можна розділити на три моделі: Алмаз-1К в пластиковому або в металевому кор..
6779
Як відключити стеження в браузері Google Chrome
Компанія Google днями знову опинилася в центрі уваги. Всі вже давно знають, що браузер Хром стежить за користувачами і «зливає» інформацію куди потрібно, але ось останні новини вже переходять усі межі..
5591