Information
Search

Навіщо потрібна екрануюча скринька?

Смартфон можна назвати «жучком», який завжди з вами. Він безцінне джерело інформації для ваших конкурентів або спецслужб. І ви добровільно носите його з собою, самі його обслуговуєте, регулярно заряджаєте. Слідкуйте, щоб він завжди був під рукою, берете на найважливіші переговори.

Саме на переговорах ви найбільш вразливі. У чому небезпека? Мало кому цікаво, що у вас сьогодні на вечерю, проте стратегічний напрямок розвитку компанії на найближчий рік (і «розпил бабла» після цього) може зацікавити дуже багатьох.

Екрануюча скринька Locker Box призначена для захисту вашої конфіденційної інформації в подібних випадках. Вона повністю блокує сигнали, захищає від несанкціонованого підключення до смартфону в найважливіший момент ділової зустрічі.

Переваги використання екрануючої шкатулки Locker Box:

• Блокування відбувається миттєво, варто тільки закрити кришку.

• Не впливає на сигнали інших мобільних телефонів в будівлі та на обладнання стільникового оператора (на відміну від джаммерів).

• Товсті стінки і тканина-ущільнювач не дозволяють акустичним хвилям потрапити всередину шкатулки, якщо, наприклад, диктофон був включений заздалегідь.

• Повністю енергонезалежна (на відміну від систем акустичного сейфа з активною акустоперешкодою).

• Скринька виконана з дерева дорогих порід і солідно виглядає, гармониручи з обстановкою найдорожчих апартаментів і залів для переговорів.

• Велика місткість дозволяє відмовитися від кількох індивідуальних засобів захисту.

Скриньки виготовляються під потрібне число учасників переговорів - від 4 до 24 або більше смартфонів.

І не менш важлива перевага використання технології блокування сигналів - під час наради ніхто не зателефонує в самий невідповідний момент і не відверне від важливої ​​бесіди.

Зробіть вкладення в безпеку вашого бізнесу!

Замовити экрануючу скриньку можно у нас на сайті.

Виготовляється під замовлення. Строк виготовлення стандартного розміру - до 7 днів, нестандартного - до 14 днів.

Супутні Товари

Популярні Статті
Особистий ключ електронного підпису розміщено на незахищеному носії інформації - що робити
Платники при відправці електронних документів фіскалам (подачі декларації / відправлення податкових на реєстрацію) починаючи з 16 квітня 2019 року стали отримувати квитанції з попередженням про те, що..
19562
Інструкція по роботі з токенами SecureToken-337
Токени ТОВ «АВТОР» 337 серії є смарт-карти з пластиковим або металевим роз'ємом:SecureToken 337M - з пластиковим USB роз'ємом.SecureToken 337К - з металевим.Crypto Cart 337 - вона відрізняється тільки..
14609
Інструкція по роботі з токенами Алмаз-1К, Кристал-1
Токени Інституту Інформаційних Технологій представляють собою смарт-карти в пластиковому або металевим корпусі, умовно їх можна розділити на три моделі: Алмаз-1К в пластиковому або в металевому кор..
6777
Як відключити стеження в браузері Google Chrome
Компанія Google днями знову опинилася в центрі уваги. Всі вже давно знають, що браузер Хром стежить за користувачами і «зливає» інформацію куди потрібно, але ось останні новини вже переходять усі межі..
5590