Information
Search

Навіщо необхідна шторка для веб-камери?

Підглядати люблять все і завжди. Це природа людини. І ніхто не любить, коли за ним підглядають - це теж природа людини, тільки протилежна.
У сучасному світі високих технологій не треба встановлювати приховані камери де завгодно: люди самі зробили це за зловмисників. Вони добровільно носять з собою камери в смартфонах, на кожному ноутбуці є вбудована камера. І підключитися до них не так вже й складно, потрібно просто встановити троянську програму на ПК або смартфон.
Можливо, на вашому пристрої встановлено антивірус. Так, тут хакеру треба буде трохи постаратися: купити недетектуємий троян за... приблизно $5 в даркнеті. Власників iPhone доведеться теж засмутити - є трояни і на IOS, тільки від $100, що в принципі, логічно - статусність ж...
Також існують і цілком легальні програми, які таємно підключаються до вебкамери. Як правило, їх встановлюють у великих корпораціях, щоб виявляти нелояльних або ледачих співробітників. Одне необережне натискання на посилання в інтернеті - і така програма може виявитися у вас на робочому або домашньому ПК, на смартфоні або планшеті.
Що ж цікавить хакера, який підглядає за вами в вебкамеру? Ні, це не те, що ви їли сьогодні на сніданок. Це він і в інстаграмме подивиться.
Відповідь на це питання залежить від ряду нюансів. По-перше, кого саме зламав хакер. По-друге, чи є у цієї людини гроші, і як їх можна отримати.
Якщо перед камерою - бабуся божий одуванчик, то це одне, якщо ж солідний бізнесмен в респектабельному офісі - це вже цікавіше...
І заволодіти вашими грошима зловмисник може по-різному. Наприклад, отримати доступ до рахунків, раз ваш ПК вже заражений. Або можна постежити за бізнесменом і отримати ту інформацію, якій він не довіряє навіть комп'ютеру.
Навіть Марк Цукерберг не довіряє своєму ПК і своїй службу безпеки: засновник мережі «Фейсбук», як і багато хто з нас, заклеює камеру скотчем. Але набагато зручніше користуватися спеціальними шторками, які при необхідності можна відкрити, поговорити по скайпу і закрити. Так ви будете впевнені, що більше ніхто не зможе за вами підглядати віддалено, яким би майстерним не був би хакер.Супутні Товари

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Популярні Статті
Інструкція по роботі з токенами SecureToken-337
Токени ТОВ «АВТОР» 337 серії є смарт-карти з пластиковим або металевим роз'ємом:SecureToken 337M - з пластиковим USB роз'ємом.SecureToken 337К - з металевим.Crypto Cart 337 - вона відрізняється тільки..
36164
Особистий ключ електронного підпису розміщено на незахищеному носії інформації - що робити
Платники при відправці електронних документів фіскалам (подачі декларації / відправлення податкових на реєстрацію) починаючи з 16 квітня 2019 року стали отримувати квитанції з попередженням про те, що..
29454
Інструкція по роботі з токенами Алмаз-1К, Кристал-1
Токени Інституту Інформаційних Технологій представляють собою смарт-карти в пластиковому або металевим корпусі, умовно їх можна розділити на три моделі: Алмаз-1К в пластиковому або в металевому кор..
18909
Глушилка, джаммер або пригнічувач радіосигналів: що це таке і навіщо воно мені
Все перераховане відноситься до одного пристрою, призначення якого - створити перешкоди для радіоканалу. Інша техніка, яка працює на заглушеній частоті, перестає передавати і приймати сигнали в радіус..
18356