Information
Search

Навіщо необхідна шторка для веб-камери?

Підглядати люблять все і завжди. Це природа людини. І ніхто не любить, коли за ним підглядають - це теж природа людини, тільки протилежна.
У сучасному світі високих технологій не треба встановлювати приховані камери де завгодно: люди самі зробили це за зловмисників. Вони добровільно носять з собою камери в смартфонах, на кожному ноутбуці є вбудована камера. І підключитися до них не так вже й складно, потрібно просто встановити троянську програму на ПК або смартфон.
Можливо, на вашому пристрої встановлено антивірус. Так, тут хакеру треба буде трохи постаратися: купити недетектуємий троян за... приблизно $5 в даркнеті. Власників iPhone доведеться теж засмутити - є трояни і на IOS, тільки від $100, що в принципі, логічно - статусність ж...
Також існують і цілком легальні програми, які таємно підключаються до вебкамери. Як правило, їх встановлюють у великих корпораціях, щоб виявляти нелояльних або ледачих співробітників. Одне необережне натискання на посилання в інтернеті - і така програма може виявитися у вас на робочому або домашньому ПК, на смартфоні або планшеті.
Що ж цікавить хакера, який підглядає за вами в вебкамеру? Ні, це не те, що ви їли сьогодні на сніданок. Це він і в інстаграмме подивиться.
Відповідь на це питання залежить від ряду нюансів. По-перше, кого саме зламав хакер. По-друге, чи є у цієї людини гроші, і як їх можна отримати.
Якщо перед камерою - бабуся божий одуванчик, то це одне, якщо ж солідний бізнесмен в респектабельному офісі - це вже цікавіше...
І заволодіти вашими грошима зловмисник може по-різному. Наприклад, отримати доступ до рахунків, раз ваш ПК вже заражений. Або можна постежити за бізнесменом і отримати ту інформацію, якій він не довіряє навіть комп'ютеру.
Навіть Марк Цукерберг не довіряє своєму ПК і своїй службу безпеки: засновник мережі «Фейсбук», як і багато хто з нас, заклеює камеру скотчем. Але набагато зручніше користуватися спеціальними шторками, які при необхідності можна відкрити, поговорити по скайпу і закрити. Так ви будете впевнені, що більше ніхто не зможе за вами підглядати віддалено, яким би майстерним не був би хакер.


Супутні Товари

Популярні Статті
Особистий ключ електронного підпису розміщено на незахищеному носії інформації - що робити
Платники при відправці електронних документів фіскалам (подачі декларації / відправлення податкових на реєстрацію) починаючи з 16 квітня 2019 року стали отримувати квитанції з попередженням про те, що..
19421
Інструкція по роботі з токенами SecureToken-337
Токени ТОВ «АВТОР» 337 серії є смарт-карти з пластиковим або металевим роз'ємом:SecureToken 337M - з пластиковим USB роз'ємом.SecureToken 337К - з металевим.Crypto Cart 337 - вона відрізняється тільки..
14343
Інструкція по роботі з токенами Алмаз-1К, Кристал-1
Токени Інституту Інформаційних Технологій представляють собою смарт-карти в пластиковому або металевим корпусі, умовно їх можна розділити на три моделі: Алмаз-1К в пластиковому або в металевому кор..
6652
Як відключити стеження в браузері Google Chrome
Компанія Google днями знову опинилася в центрі уваги. Всі вже давно знають, що браузер Хром стежить за користувачами і «зливає» інформацію куди потрібно, але ось останні новини вже переходять усі межі..
5552