Information
Search

Металошукач Minelab X-Terra 705: детальний огляд


Minelab X-terra 705 - це старша і сама незвідана з усіх незвіданих земель знаменитої компанії. Які чудові або дивні відкриття зустрінуться на цій території? Відповідь на це питання ви знайдете в цьому огляді

Можливості котушки DD

Шукач скарбів може вибрати котушку на свій розсуд. 705-я ікс-терра поставляється або з DD котушкою розміром 10,5 дюйма, або 9-дюймової моно.

У кожної котушки свої переваги і недоліки. На думку деяких мисливців за скарбами, DD котушка дозволяє робити менше перекриття при маху, так як її клиновидний сигнал має однакову глибину по поздовжній осі. У моно-котушки сигнал конусоподібний, тому доводиться робити перекриття при махах дуже щільно, щоб не пропустити мета на максимумі глибини. Яку котушку вибрати - вирішувати вам.

Комплектація металошукача Minelab X-Terra 705

Стандартна комплектація металошукача включає в себе:

  • штангу;
  • блок керування;
  • підлокітник;
  • круглу котушку DD 10,5 дюйма на 7,5 КГц з кабелем;
  • кріпильні елементи для котушки;
  • документацію.
  • Як бачите, нічого зайвого. Тільки все необхідне для того, щоб пошуки скарбів завершилися максимально успішно.

Конструкційні особливості X-terra 705

Як і у Молодшій сестри Minelab X-terra 305 і Minelab X-Terra 505, 705-я модель зберегла рівно такий же конструктив. Побудовано прилади лінійки за комбінованою схемою VFLEX - аналог + цифра. Тобто прилад частково аналоговий, частково цифровий, що, на думку експертів, дуже позитивно позначається на його роботі.

Для використання кожної з трьох частот потрібно своя котушка. Сторонні виробники позбавили шукача скарбів від необхідності тягати з собою три колеса на різні частоти. Наприклад, котушка Nel Tornado для «Екстер» має три контури для трьох частот. При цьому перемикання можна проводити без від'єднання котушки.


Параметри і настройки X-terra 705

Крім вже знайомих по попередніх моделях режимам пошуку монет і скарбів, у Minelab X-Terra 705 додався ще й режим «Пляж». Зрозуміло, що шукачі скарбів - люди творчі і завжди краще інженерів знають, куди крутити чуйку, і що на шкалі дискримінації задіяти, а що вимкнути. Проте, для більшості умов і ґрунтів встановлені заводські режими працюють непогано.

Крім того рекомендуємо уважно почитати інструкцію. На відміну від загальної для 305 і 505 книжки, мануал для 705 написаний більш толково. Його буде цікаво почитати і власникам інших приладів через докладного опису дискримінації, відбудови від грунту, режиму пінпоінта. Іншими словами - це просто посібник початківця шукача скарбів.


Налаштування від грунту X-terra 705

У керівництві «налаштуванні на грунт» присвячений цілий розділ. Навіть включення автоматичного балансу - завдання нетривіальне. Він же не стежить, а просто автоматично настроюється.

Шукаємо пусте місце в режимі All Metal. Піднімаємо котушку на 10 см і тиснемо кнопку Ground Balance. Чуємо монотонний гул. Натискаємо кнопку Mode і активуємо режим автоматичної настройки. Качаємо. Як тільки на екрані з'являються символи AU, качати закінчуємо, котушку до землі. Процес настройки видно на екрані, після його закінчення можна ходити.


Висновок про металошукачі X-terra 705

За відгуками більшості мисливців за скарбами, Minelab x-terra 705 - легенда скарбів тусовки, придбання якої не буде марною.

Правильного вибору і удачі на копі!


Супутні Товари

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Популярні Статті
Інструкція по роботі з токенами SecureToken-337
Токени ТОВ «АВТОР» 337 серії є смарт-карти з пластиковим або металевим роз'ємом:SecureToken 337M - з пластиковим USB роз'ємом.SecureToken 337К - з металевим.Crypto Cart 337 - вона відрізняється тільки..
31685
Особистий ключ електронного підпису розміщено на незахищеному носії інформації - що робити
Платники при відправці електронних документів фіскалам (подачі декларації / відправлення податкових на реєстрацію) починаючи з 16 квітня 2019 року стали отримувати квитанції з попередженням про те, що..
27309
Інструкція по роботі з токенами Алмаз-1К, Кристал-1
Токени Інституту Інформаційних Технологій представляють собою смарт-карти в пластиковому або металевим корпусі, умовно їх можна розділити на три моделі: Алмаз-1К в пластиковому або в металевому кор..
15664
Глушилка, джаммер або пригнічувач радіосигналів: що це таке і навіщо воно мені
Все перераховане відноситься до одного пристрою, призначення якого - створити перешкоди для радіоканалу. Інша техніка, яка працює на заглушеній частоті, перестає передавати і приймати сигнали в радіус..
13110