Information
Search

Металошукач грунтовий Minelab X-Terra 305


Код товара: 941-05
Бренд: Minelab
Модель: 844D
  • Наявність: Знято в виробництва
Де купитиДля перевірки металошукача на оригінальність рекомендуємо ознайомитись з наступною статтею

Комплект поставки металошукача Minelab X-Terra 305:

  • Металошукач;
  • Котушка Mono 9” 7,5 кГц з захистом;
  • Штанга з 3 частин;
  • Гвинти для кріплення;
  • Підлокітник;
  • Інструкція користувача.

Купити окремо товари з комплекту поставки металошукача Minelab X-Terra 305:


Металошукач Minelab X-Terra 305 - це вдосконалена версія знайомого багатьом детектора X-Terra T34, випускається компанією Майнлаб з 2009 року. Цей детектор, молодша модель серії х-терра, створювався як прилад для початківців. Легке управління, прості настройки, невисока ціна і гідні пошукові характеристики, дають можливість в повній мірі отримати від пошуку задоволення, і результат там, де немає необхідності в дорогому професійному інструменті. Професійних копачів X-Terra 305 теж не розчарує. При загальній простоті цей металошукач напханий найкращими технологічними новинками від розробників Minelab, що дає підстави вважати його найкращим серед моночастотних детекторів.

У 305-й моделі використовується технологія VFLEX -рішення, що підвищує ефективність одночастотних металошукачів. Сигнал генерується не в блоці управління, а безпосередньо в котушці, що дає можливість поліпшити продуктивність приладу, стійкість і змінювати робочу частоту просто замінивши базову котушку на середньо або високочастотну. Прилад тепер може працювати на двох частотах 7 і 18,75 кГц і сумісний з усіма катушкaмі серії X-TERRA, що підтримують цей діапазон а так-же котушками виробників Nel і Mars.

У Ікс-Террa 305 збільшена швидкість роботи в статичному режимі PinPoint з градацією тонального сигналу від 0 до 10 і 12-сегментної візуалізацією числа VDI на жк-дисплеї. Прилад працює в режимах «all metals» і динамічному. Перехід в режим «АМ» з режиму дискримінації проводиться одним натисканням кнопки. Щоб точніше визначити тип об'єкта можна налаштувати 1-3-х тональний або мультітональний режим дискримінації. Від попередньої моделі металодетектор 305-я «терка» також відрізняє і можливість ручного балансування ґрунту в діапазоні 0 ... 20 одиниць для роботи на ділянках з високою мінералізацією. У Мінелаб х-Терре 305 з'явилася можливість регулювання порогового тону в діапазоні -5 - 25, що розширює можливості як глибинного, так і поверхневого пошуку. Трьохсегментні "глушилка" шумів дає можливість вибрати найбільш тихий канал для пошуку


Характеристики металошукача
Балансування грунту Так
Глибина виявлення максимальна, см 60
Глибина виявлення монети, см 15-25
Дискримінатор Так
Довільна дискримінація Так
ЖК дисплей Так
Звук заліза Так
Кількість звукових тонів 4
Кількість програм дискримінації 3
Кількість сегментів графічного аналізатора цілі 12
Котушка в комплекті Так
Налаштування від електричних перешкод Так
Налаштування чутливості Так
Погружний Так
Режим усунення впливу солі Ні
Режими пошуку 3
Робоча частота 7,5 кГц, 18,75 кГц
Тип металошукача Грунтовий середнього рівня
Тип схеми металошукача VLF
Тональна ідентифікація Від -5 до 25
Цілевказівка Так
Цифровий ідентифікатор цілі Є, від 0 до 99
Характеристики
Живлення 4хAA
Захист від пилу та води IP68
Гарантія 36 місяців
Вага, г 1300
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Теги: Металошукачі Minelab

Пропонуємо почитати
Порівняльна таблиця металошукачів середнього рівня
Модель F44 F5 AT Gold AT Max AT Pro International AT Pro International Special EQUINOX 600 EQUINOX 800 X-Terra 305 X-Terra 505 X-Terra 705 ORX EL Deus ORX 22HF ..
2023
Як перевірити металошукач на справжність
Підібрати металошукач - непросте завдання для новачка. Обман і бажання отримати легкі гроші часто зустрічаються в Україні, особливо якщо ви робите покупки через інтернет. Як же дізнатися, що металошук..
1685