Information
Search

LOCKER`s тепер на ETSY!

Чудова новина для зарубіжних шанувальників шкіргалантереї з RFID-захистом! Відтепер продукція LOCKER`s доступна на веб-сайті електронної комерції Etsy.

Серед продукції ручної роботи, старовинних і унікальних виробів гідне місце зайняли гаманці, чохли для карт, обкладинки на паспорт і інша продукція з RFID-захистом від LOCKER`s.

В асортименті представлені вироби, виготовлені за оригінальними лекалами з якісної шкіри, у т. ч. зі шкіри пітона. Чохли для банківських карт, тревел-кейси, гаманці та інші товари представлені в різних варіантах кольорів.

Стильні вироби від LOCKER`s можуть стати прекрасним подарунком для близьких і колег. Шкіргалантерея з RFID-захистом — це також можливість побалувати себе: такий оригінальний аксесуар не тільки красиво виглядає, але ще і приносить користь — захищає Вашу конфіденційну інформацію від крадіжки зловмисниками.


Актуальний асортимент дивіться на сайті наших партнерів https://www.etsy.com/shop/BySap?listing_id=780983408&ref=shop_overview_header#items
Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Популярні Статті
Інструкція по роботі з токенами SecureToken-337
Токени ТОВ «АВТОР» 337 серії є смарт-карти з пластиковим або металевим роз'ємом:SecureToken 337M - з пластиковим USB роз'ємом.SecureToken 337К - з металевим.Crypto Cart 337 - вона відрізняється тільки..
35508
Особистий ключ електронного підпису розміщено на незахищеному носії інформації - що робити
Платники при відправці електронних документів фіскалам (подачі декларації / відправлення податкових на реєстрацію) починаючи з 16 квітня 2019 року стали отримувати квитанції з попередженням про те, що..
29134
Інструкція по роботі з токенами Алмаз-1К, Кристал-1
Токени Інституту Інформаційних Технологій представляють собою смарт-карти в пластиковому або металевим корпусі, умовно їх можна розділити на три моделі: Алмаз-1К в пластиковому або в металевому кор..
18360
Глушилка, джаммер або пригнічувач радіосигналів: що це таке і навіщо воно мені
Все перераховане відноситься до одного пристрою, призначення якого - створити перешкоди для радіоканалу. Інша техніка, яка працює на заглушеній частоті, перестає передавати і приймати сигнали в радіус..
17381