Information
Search

LOCKER`s відповідає на цифровий виклик!

Шановні клієнти та партнери маркетплейсу LOCKER`s, ми раді повідомити вас про нашу участь у онлайн-конференції ONLINE CONF «Цифровий виклик. Гроші вимагають інтелекту», яка відбудеться 7 травня 2020 року за організації МФ Клубу «БАНКИРЪ».

Захід буде цікавим для представників банківських, страхових та небанківських фінансових установ, а також для всіх, хто під час карантину був вимушений перевести співробітників на віддалений формат роботи.

Серед учасників онлайн-конференції — CEO, CIO, CFO, CSO, CISO, CMO, CAO, CTO, CLO банків, страхових та небанківських фінансових установ.

20 спікерів представлять доповіді, присвячені шляхам оптимізації роботи бізнесу в кризових умовах, пов’язаних з пандемією коронавірусу.

ONLINE CONF включатиме:

  • Track #1, присвячений тематиці «Ефективна віддалена робота (Cloud, CRM, ERP, Мережі, Security, Автоматизація)».Саме до цього тематичного блоку включено доповідь технічного директора компанії  LOCKER`s Дмитра Снопченко. Доповідь «Безпечна робота навіть з найдальшої далекої галактики» розпочнеться о 12:35, тож не пропустіть!
  • Track #2 присвячений закону про «SPLIT». Спікери поділяться думками щодо змін на банківському, страховому, небанківському фінансовому ринках України в умовах карантину.
  • Ближче до завершення ONLINE CONF запланована панельна дискусія, а також підведення підсумків онлайн-конференції. Учасники заходу матимуть змогу неформально поспілкуватися онлайн та обмінятися досвідом

ONLINE CONF триватиме з 10 до 16 години і транслюватиметься на платформі ZOOM, а також на YouTube та Facebook.

Детальніше щодо програми заходу читайте за посиланням http://dc.banksinfo.kiev.ua/uk/konferentsii/online/prohrama-online-conf

Для участі у ONLINE CONF «Цифровий виклик. Гроші вимагають інтелекту» переходьте за посиланням 

Facebook:  www.facebook.com/bankir.magazine

Youtube channel: Youtube.com


Не пропустіть наймасштабнішу подію цієї весни!

Приєднуйтеся до експертів, щоб бути першими, хто вийде з кризи не тільки без втрат, але і з новими можливостями і вигодами!


Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Популярні Статті
Інструкція по роботі з токенами SecureToken-337
Токени ТОВ «АВТОР» 337 серії є смарт-карти з пластиковим або металевим роз'ємом:SecureToken 337M - з пластиковим USB роз'ємом.SecureToken 337К - з металевим.Crypto Cart 337 - вона відрізняється тільки..
35508
Особистий ключ електронного підпису розміщено на незахищеному носії інформації - що робити
Платники при відправці електронних документів фіскалам (подачі декларації / відправлення податкових на реєстрацію) починаючи з 16 квітня 2019 року стали отримувати квитанції з попередженням про те, що..
29133
Інструкція по роботі з токенами Алмаз-1К, Кристал-1
Токени Інституту Інформаційних Технологій представляють собою смарт-карти в пластиковому або металевим корпусі, умовно їх можна розділити на три моделі: Алмаз-1К в пластиковому або в металевому кор..
18360
Глушилка, джаммер або пригнічувач радіосигналів: що це таке і навіщо воно мені
Все перераховане відноситься до одного пристрою, призначення якого - створити перешкоди для радіоканалу. Інша техніка, яка працює на заглушеній частоті, перестає передавати і приймати сигнали в радіус..
17381