Information
Search

Як шпигун дізнається про ваші таємниці

У комп’ютерщиків є вбивчий аргумент проти зловмисників, що підглядають за ними через веб-камери ноутів і гаджетів: «Я не заздрю тому, хто побачить мене дома голим перед камерою».

Але пікантне відео — не єдина мета віддаленого доступу до вашого пристрою. За певного рівня знань, технічних можливостей і спритності рук шахрай може отримати доступ до:

  • мобільного банку;
  • особистим відеозаписам і фотографіям;
  • переписці у мессенджерах;
  • контактам.

Як шпигун проникає у святая святих? Віруси — розповсюджений спосіб, яким не здивуєш навіть школяра. Але ми ж знаємо, як вберегти себе: регулярно оновлюємо антивірусну базу, так само регулярно скануємо пристрій, не завантажуємо підозрілі файли і не заходимо на небезпечні сайти (отримав чотири позитивні відповіді, похвали себе за свідоме ставлення до використання гаджетів!).  

Погана новина у тому, що це не гарантія безпеки. Будь-яка операційна система — виклик кваліфікації шахрая. Знайти в ній «діри» для багатьох справа честі. І не важливо, яка з існуючих ОС вважається більш безпечною. Для «комп’ютерного генія» однаково приємного виголосити: «Я зламав IOS!», «Я зробив Linux!», «Я володар Android!» чи «Windows тепер у моїх руках!» Зламати можна все. Це лише питання часу, мотивації і кваліфікації шахрая.

Що ж робити?

  • не панікувати;
  • продовжувати виконувати пункти з антивірусних заходів, наведених вище;
  • регулярно оновлювати систему новими версіями, у яких закриваються подібні діри;
  • не лінуватися придумувати складні паролі і не зберігати їх у доступних місцях;
  • купити захисну шторку на камеру. На всякий випадок. Так спокійніше ;)

Супутні Товари

Популярні Статті
Особистий ключ електронного підпису розміщено на незахищеному носії інформації - що робити
Платники при відправці електронних документів фіскалам (подачі декларації / відправлення податкових на реєстрацію) починаючи з 16 квітня 2019 року стали отримувати квитанції з попередженням про те, що..
19440
Інструкція по роботі з токенами SecureToken-337
Токени ТОВ «АВТОР» 337 серії є смарт-карти з пластиковим або металевим роз'ємом:SecureToken 337M - з пластиковим USB роз'ємом.SecureToken 337К - з металевим.Crypto Cart 337 - вона відрізняється тільки..
14361
Інструкція по роботі з токенами Алмаз-1К, Кристал-1
Токени Інституту Інформаційних Технологій представляють собою смарт-карти в пластиковому або металевим корпусі, умовно їх можна розділити на три моделі: Алмаз-1К в пластиковому або в металевому кор..
6658
Як відключити стеження в браузері Google Chrome
Компанія Google днями знову опинилася в центрі уваги. Всі вже давно знають, що браузер Хром стежить за користувачами і «зливає» інформацію куди потрібно, але ось останні новини вже переходять усі межі..
5559