Information
Search

Hideez FIDO Security Key


Код товара: 5583-03
Бренд: Hideez
Модель: Hideez-FIDO
  • Наявність: Знято в виробництва

Hideez FIDO Security Key - це пристрій аутентифікації, що захищає від фішингу, що підтримує протоколи U2F і FIDO2. Він підключається по бездротовій мережі через Bluetooth.
Особливості Hideez Key
Перехід на безпарольного аутентифікацію
Hideez key підтримує протоколи стандартів U2F і FIDO2, що дозволяє безперешкодно переходити до аутентифікації без пароля, одночасно підтримуючи вхід на основі пароля.
Контроль доступу на рівні підприємства
Сервіс Hideez Enterprise Server інтегрується з Active Directory і іншими сервісами аутентифікації, що забезпечує безпечне поширення паролів з нульовим розголошенням і реагування на інциденти.
Безконтактна аутентифікація
Hideez Key в поєднанні з хост-клієнтом дозволяє здійснювати вхід в систему на основі безконтактної ( "tap and go") технології, а також автоматично виходити з системи з робочої станції при втрати зв'язку з пристроєм.
функціональність
Бездротова підтримка FIDO U2F / FIDO 2
Аутентифікація U2F (універсальний другий фактор) захищає від фішингу, перехоплення сеансу, атак "man-in-the-middle" і шкідливих програм, передаючи облікові дані тільки на вихідний веб-сайт або службу.
FIDO2 - це подальший розвиток протоколу U2F. Він має всі функції протоколу U2F плюс аутентифікація без пароля через WebAuthn API, і вам взагалі не потрібно створювати і зберігати логін і пароль.
Сховище паролів з 2FA і нульовим розголошенням.
Зворотна сумісність із застарілим режимом на основі паролів, що забезпечує системи на основі паролів з високим рівнем захисту контролю доступу та зручності використання.
Безпечне сховище паролів з введенням логіна / пароля на основі натискання кнопки і вбудованою функцією TOTP.
Автоматична безконтактна аутентифікація і автоматичний вихід із системи з робочої станції.
Готовність до роботи на підприємстві з інтеграцією Active Directory, паролем з нульовим розголошенням і обробкою аварійних повідомлень.
Згідно зі звітом Verizon про розслідування витоків даних за 2019 рік, понад 80% зломів пов'язані з вкраденими або ненадійними паролями. Недавнє дослідження Gartner прогнозує, що до 2022 року 60% великих і глобальних підприємств і 90% підприємств середнього розміру впроваджуватимуть методи аутентифікації без пароля більш ніж в 50% випадків використання - в порівнянні з 5% в 2018 році.
Hideez FIDO / Zero Knowledge Password Manager Key відкриває шлях до відмови від пароля, одночасно вирішуючи проблеми управління паролями і варіанти використання сьогодні.
Випадки використання
БЕЗ ПАРОЛЮ
Один Hideez Key замість логіна і пароля може надати доступ тільки на основі стандарту FIDO2.
ДРУГИЙ ФАКТОР
Додавання імені користувача і пароля може бути другим надійним фактором відповідно до стандарту U2F.
МУЛЬТИФАКТОР
Може бути одним з факторів у випадках багатофакторний аутентифікації
Майбутнє без паролів з FIDO і WebAuthN
API веб-аутентифікації (також відомий як WebAuthn) - це стандарт, створений W3C і FIDO за участю Google, Mozilla, Microsoft, Yubico та інших. API дозволяє серверам реєструвати і аутентифицировать користувачів, використовуючи криптографію з відкритим ключем замість пароля.
Це дозволяє серверам інтегруватися з потужними аутентифікатор, вбудованими в пристрої, такими як Windows Hello або Apple Touch ID. Замість пароля для веб-сайту створюється пара закритих і відкритих ключів (відома як облікові дані). Закритий ключ надійно зберігається на пристрої користувача; відкритий ключ і випадково згенерований ідентифікатор облікових даних відправляється на сервер для зберігання. Потім сервер може використовувати цей відкритий ключ для підтвердження особи користувача. Відкритий ключ не є секретним, тому що він даремний без відповідного закритого ключа. Той факт, що сервер не отримує закритий ключ, має великий потенціал для безпеки користувачів і організацій. Бази даних більше не такі привабливі для хакерів, тому що відкриті ключі для них не приносять користі.
WebAuthn є частиною платформи FIDO2, яка представляє собою набір технологій, що забезпечують беспарольному аутентифікацію між серверами, браузерами і аутентифікатор. З січня 2019 року WebAuthn підтримується в Chrome, Firefox, Edge і Safari.
Підтримується спочатку у всіх браузерах і платформах
Підтримується на платформах Windows 10 і Android
Браузери Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge
Спрощена аутентифікація
Швидкий і зручний вхід
Виключає необхідність в запам'ятовуванні і введенні паролів
Один пристрій працює з усіма сервісами
Працює з тими ж пристроями, якими люди користуються щодня
Надійна аутентифікація
Стійкість до фішингу та інших поширених атак
На основі криптографії з відкритим ключем
Немає зв'язку між сервісами або акаунтами
Ключі залишаються на пристрої
Застосовується на всіх ринках
Підприємства
Телеком та мобільний зв'язок
Уряд
Охорона здоров'я та страхування
Фінансові послуги та платежі

Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре