Information
Search

Захист від прослуховування мобільного телефону

Новинка
Екрануючий чохол блокіратор для мобільного з тканини чорний Locker's
0

449 грн

Екрануючий чохол блокіратор для мобільного з тканини салатовий
0

327 грн

Хіт продаж
Екрануючий чохол блокіратор для мобільного з тканини чорний
0

327 грн

Екрануючий чохол блокіратор для мобільного тканинний червоний
0

327 грн

Екрануючий чохол блокіратор для мобільного з тканини бежевий
0

327 грн

Екрануючий чохол блокіратор для мобільного з тканини рожевий
0

327 грн

Показано з 1 по 6 із 6 (всього 1 сторінок)

Екрануючий чохол для смартфону тканинний

Екрануючий чохол - перевірений захист телефону від прослуховування

Установка програм шифрування переданої інформації, дзвінки через приватні сервери зв'язку, інші заходи - далеко не гарантія, що конфіденційна інформація не витече через ваш телефон зацікавленим особам. Підключившись до нього віддалено через «поліцейський режим», знаючі люди можуть прослуховувати ваші ділові зустрічі, приватні бесіди, навіть коли мобільний вимкнений. У таких випадках допомагає простий захист телефону від прослуховування - екрануючий чохол фарадея на телефон.


Принцип роботи чохла

Його внутрішня частина виконана з металізованої тканини спеціального плетіння, що працює за принципом клітки Фарадея. Поклавши стільниковий в чохол, щільно закривши клапан, ви створюєте навколо гаджета захисний екран, який обриває сигнал, не пропускаючи його крізь сітку, створюючи надійний захист від прослушки мобільного.
Додатково застосовується унікальна технологія заземлення. Щоб зняти статичну електрику з екрануючої тканини, яка поступово накопичується під час використання чохла, в нього вшиті спеціальні шини заземлення та електроніка. Таке рішення робить захист від прослуховування мобільних телефонів максимально надійним та безпечним.


Обирай відповідний

Шкіряний або тканинний чохли зовні виглядають як невеликий захисний кейс. В асортименті магазину величезний вибір конфігурацій аксесуара. Наприклад, розроблений об'ємний чохол, в який одночасно поміщається мобільний і планшет. Також пропонується захист мобільного від прослуховування за допомогою екрануючої дерев'яної скриньки, в яку поміщається кілька стільникових.
Обирай відповідну конфігурацію, колір чохла і оформлюй онлайн-замовлення. Зв'яжися з менеджером через форму зворотного зв'язку, щоб уточнити подробиці замовлення.

Лідери продажу