Information
Search

Екрануючий чохол для автомобільного ключа

Хіт продаж
Екрануючий чохол для мобільного телефону або автоключа
1

177 грн

Показано з 1 по 18 із 18 (всього 1 сторінок)

Екрануючий чохол для автомобільного ключа
Протиугінний екрануючий чохол — засіб захисту від викрадення автомобілів з системою Passive Keyless Entry and Start (PKES) або Keyless-Go. При усій своїй зручності пасивний безключовий доступ і запуск двигуна несе загрозу, з якою ви можете впоратися за допомогою стильного і технологічного аксесуара.
Кому необхідний захист?
Якщо ви використовуєте PKES, то повинні знати про її «слабку ланку». Зламати систему захисту автомобіля для шахраїв в Києві, як і в будь-якому місті нашої країни, зовсім нескладно.
Автомобільний ключ працює на відстані 2-3 метрів від машини. Але система викрадення «Хвиля» або метод «Довгої руки», «Вудка» дозволяють збільшити цю відстань до 1000 м на відкритому просторі і до 300-400 м в умовах міста.
Зловмисники застосовують ретранслятор (приймач і передавач сигналу). Автомобіль «думає», що спілкується з «рідним» ключем, а не з ретрансльованим сигналом. Так шахраї зчитують радіокод і отримують доступ до системи Keyless-Go

Як запобігти викраденню?

Захисне відділення екрануючого чохла для автомобільного ключа Locker Key виконано з металізованої тканини. Її нитки переплетені особливим чином і формують клітку Фарадея, яка повністю пригнічує радіохвилі в діапазоні від 1 мГц до 10 ГГц (ключі в основному працюють в діапазоні від 350 мГц до 980 мГц).
Помістивши smart-ключ для авто в захисне відділення протиугінного чохла, ви блокуєте для зловмисників доступ до системи PKES або Keyless-Go. Після вилучення брелок функціонує в звичайному режимі.

Переваги використання чохла фарадея від Locker's

захист автомобільного смарт-ключа від ретрансляції (і, тим самим, від викрадення вашого авто);
придушення радіосигналів в широкому діапазоні за рахунок ефекту клітки Фарадея (можна використовувати для иммобилайзеров і автомобільних ключів технології Keyless-Go);
екрануючий чохол для ключа Locker Key виконаний з натуральної шкіри різних кольорів, має пружинну застібку.
Лідери продажу