Information
Search

ASEDrive IIIe Bio Combo Swipe від 100 шт


Код товара: 292-03
Бренд: JaCarta
Модель: ASEDrive IIIe Bio Combo Swipe
  • Наявність: Знято в виробництва
Доставка: Термін поставки до 15 днівМінімальна кількість замовлення цього товару 100Біометричний смарт-карт рідер ASEDrive IIIe Bio Combo Swipe - компактний і надійний зчитувач смарт-карт і сканер відбитків пальців, що забезпечує зчитування / запис інформації з контактних смарт-карт і аутентифікацію власника смарт-карти за відбитками пальців.

  • Технологія біометричного контролю, реалізована в даному смарт-карт рідері, дозволяє будувати надійні рішення з дво- або трьохфакторною (для критично важливих інформаційних систем) аутентифікацією. Метод біометричної ідентифікації може використовуватися як замість PIN-коду, так і в поєднанні з ним. Як унікальною біометричної характеристики використовуються відбитки пальців. Для доступу до смарт-картки дозволяє використовувати до десяти відбитків. Це дає можливість користувачеві не замислюватися про те, який палець слід притиснути до сканера для входу на комп'ютер або в мережу.
  • Cмарт-карт рідер поєднує в одному корпусі swipe-сенсор для відбитків пальців і зчитувач смарт-карт. Призначений для тривалого використання на стаціонарних робочих місцях, де пред'являються підвищені вимоги до рівня безпеки, є підвищений ризик інсайдерських дій, є доступ сторонніх до робочих станцій, або в ІС працює низькокваліфікований персонал.
  • Смарт-карт рідер має надійну конструкцію і володіє великим ресурсом контактної групи (не менше 200,000 підключень / відключень), а swipe-сенсор підтримує більш 20,000,000 сканувань, що забезпечує довгий термін служби при високих експлуатаційних навантаженнях. Внутрішній механізм рідера забезпечує дбайливе ставлення до самих карт, що виключає пошкодження використовуваних смарт-карт, поява подряпин і смуг на пластині і чіпі карти, що також сприяє тривалій експлуатації смарт-карт.
  • У смарт-карт рідері використовується ємнісний сенсор, який має високу надійність і роздільною здатністю (508 точок на дюйм). Сканер відбитка пальця ефективно і легко розпізнає несправжні, сфабриковані зловмисниками, зліпки пальців - желатинові муляжі, роздруковані фотографії малюнка папілярних ліній, накладених на палець і ін.
  • Завдяки використанню інноваційної технології Precise Match-on-Card від компанії Precise Biometrics AB, порівняння проводиться виключно всередині чіпа смарт-карти, а не на комп'ютері, що забезпечує захищеність процесу аутентифікації. Детальніше про особливості біометричної ідентифікації.
    Смарт-карт рідер дозволяє одночасно ліквідувати ризик несанкціонованого доступу і підвищити зручність роботи співробітників, тому що більше немає необхідності запам'ятовувати і вводити пароль при двофакторної аутентифікації. Цей рідер відмінно підійде для застосування на терміналах і робочих місцях, розташованих в публічних місцях.
  • Пристрій підтримує роботу з будь-якими смарт-картами, в тому числі ембосованими і платіжними, має строгий дизайн і зону для нанесення Вашого логотипу. Рекомендується для використання на робочих місцях при необхідності застосування біометричної ідентифікації користувачів.

Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре