Information
Search

Зчитувач контактний ASEDrive III USB Mini


Код товара: 293-03
Бренд: JaCarta
Модель: ASEDrive III USB Mini
  • Наявність: Знято в виробництва
Доставка: Термін поставки до 15 днів

Смарт-карт-рідер ASEDrive III USB Mini - зручний, легкий і компактний смарт-карт рідер. Компактний розмір пристрою дозволяє зберігати його в сумці або в кишені одягу, адже його товщина менше сантиметра при вазі всього в 18 гр! При зберіганні та перенесенні смарт-карт рідера кабель завжди можна від'єднати для економії місця. Такий рідер ідеально підійде для використання мобільними співробітниками, що працюють на ноутбуках і / або в обмеженому просторі (в офісі, де використовуються вузькі столи в якості робочих місць, в літаку, автомобілі та ін.).

Надійна конструкція смарт-карт рідера забезпечує тривалий термін служби при малих і середніх експлуатаційних навантаженнях і виключає пошкодження використовуваних смарт-карт. Для підключення смарт-карт рідера до комп'ютера не потрібно установки спеціальних драйверів. Ресурс контактної групи становить 100 000 підключень / відключень смарт-карти, що в 10 разів більше, ніж у USB-токена!
Смарт-карт рідер має строгий дизайн і зону для нанесення Вашого фірмового логотипу. Пристрій підтримує роботу з будь-якими смарт-картами, в тому числі ембосованими і платіжними.

Рекомендується для використання на мобільних робочих місцях, де необхідна двухфакторная аутентифікація користувачів.


Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре